Společnost AT Computers obdržela prestižní ocenění od Kaspersky Lab

Ostrava, 24. 11. 2014 – Společnost AT Computers získala od výrobce bezpečnostního softwaru Kaspersky Lab významné ocenění. Stala se nejlepším distributorem retail produktů v regionu střední a východní Evropy za rok 2014. (TZ)

Ocenění Best Retail Distributor 2014 Central Eastern Europe převzala na historicky prvním setkání VIP partnerů Kaspersky Lab, které se konalo v polovině listopadu v Lednici na jižní Moravě, produktová manažerka Jana Otteová. Ta o značku Kaspersky Lab v AT Computers od počátku spolupráce pečuje.

„S výrobcem antivirového softwaru Kaspersky Lab spolupracujeme od listopadu 2013 a jsme rádi, že i díky nám se mu daří na českém a slovenském trhu růst. Proto udělené ocenění vnímáme jako výraz poděkování za dobře odvedenou práci, ve které chceme i nadále pokračovat,“ řekla Jana Otteová, produktová manažerka Kaspersky Lab v AT Computers.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 11,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.