10 palců působivé zábavy – představujeme Iconia Tab 10

PRAHA, 12. prosince 2014 – Tablet Iconia Tab 10 od Aceru v sobě spojuje genialitu a kompaktní formát. Tento 10″ tablet je určen pro ty, kdo milují, když mají ve svých rukách malé zařízení plné zábavy – buď jako druhou obrazovku při sledování televize nebo jako hlavní zařízení pro sledování filmů s celou rodinou. (TZ)

Uvítejte své nové domácí kino

Objevte zcela novou úroveň svěží zábavy na 10″ tabletu Iconia Tab 10. Technologie Dolby® vytváří realistický prostorový zvuk jako v kině, který si zapamatujete – křišťálově čistý a silný. HD nebo Full-HD displej nabídne díky technologii Zero Air Gap jasné barvy a detailní ostrý obraz s méně odlesky. Chcete se podělit o svůj oblíbený film se svými blízkými? Přes rozhraní Wireless Display nebo HDMI tabletu Iconia Tab 10 můžete snadno šířit zábavu a vychutnat si skvělé společné chvíle.

Odolní a robustní konstrukce

Elegantní, jednoduchá a čistá, ale silnější než kdy jindy – to je nová generace tabletů Acer Iconia Tab 10. Překvapí svým elegantním vzhledem a vytříbeným a lehkým provedením. Díky hmotnosti pouhých 510 g si ani nevšimnete, že máte tablet v tašce. A ani se o něj nemusíte bát, když jej budete ve spěchu cpát do pouzdra: displej odolá škrábancům díky sklu Corning® Gorilla® Glass. To dokonale chrání displej tabletu Iconia Tab 10 tím, že zvyšuje jeho odolnost proti poškození a poškrábání. Zadní kryt z hliníku s matným eloxovaným povrchem dělá tablet Iconia Tab ještě odolnějším. K dispozici jsou dva elegantní modely – stylový stříbrný a noblesní černý.

Uvítejte skvělý způsob, jak pohodlně zůstat v kontaktu s ostatními

S kamerami Acer Iconia Tab 10 už nikdy nepořídíte rozmazaný snímek. 5Mpx zadní fotoaparát s automatickým ostřením zaručuje, že dopadne každá fotka vaší rodiny a přátel skvěle. A pokud chcete zůstat v kontaktu se svým nejlepším přítelem přes videochat, pak konverzaci zajistí 2Mpx přední kamera, aniž by bylo video rozostřené nebo rozmazané. Nejlepší věc: Zapomeňte na to, jak jste se v minulosti stále snažili udržet displej tabletu bez otisků prstů po pořízení snímku nebo napsání emailu. Iconia Tab 10 přichází se speciální vrstvou zabraňující ulpívání otisků, která také pomáhá omezovat vznik rušivých šmouh. Prostě zůstaňte ve spojení, a to skvělým způsobem!

Dovězte se více o tabletech Acer Iconia Tab 10 na stránkách www.acer.cz.

Cena a dostupnost

Iconia Tab 10 je k dispozici za cenu od 4 990,- Kč s daní.

Iconia Tab 10 (A3-A20-K6NM)

Android 4.4 (KitKat®) / MTK MT8127 quad-core Cortex A7 1.3 GHz processor / 1GB DDR3 /eMMC 16GB / 10.1″ IPS LED 1280 x 800 dotykový /  802.11bgn WLAN / kamery 2MP(front) + 5MP(back) / 2čl. Baterie 5910 mAh (8 hodin) / GPS / Bluetooth 4.0 / micro HDMI / micro USB supports OTG / micro SD (max 32GB)

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.