Aktualizace Navitel Navigator 9.4 pro iPhone/iPad

Navitel Navigator 9.4 s aktualizovanými službami je nyní k dispozici pro iPhone a iPad. (TZ)

Co nového přináší verze 9.4:

  • Novinky – všechny novinky týkající se aktualizací programu a map jsou nyní okamžitě dostupné ve Vašem zařízení v Můj Navitel – Novinky. *
  • Dva nové parametry pro registraci v Navitel.Přátelé: pohlaví a e-mailová adresa. *

Dále:

  • Rychlejší plánování trasy.
  • Sníženo využití paměti.
  • Vylepšen algoritmus pro plánování trasy založený na informacích o dopravní situaci. *
  • Byly provedeny další malé opravy zlepšující celkově výkon programu.

*Tato služba vyžaduje internetové připojení.

Uživatelé iPhone a iPad si mohou aktualizaci Navitel Navigator 9.4 stáhnout z AppStore.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč.

Stahujte z AppStore

Nyní můžete také koupit nejen neomezené mapové licence, ale také licence na určitou dobu.** Za 49 Kč a více, dle vybraných zemí, můžete zakoupit podrobné mapy na 1 měsíc nebo 1 rok. Svůj odběr můžete rozšířit nebo přerušit po vypršení placené doby.

** Předplatné je možné využít pro všechny existující navigační mapové balíčky, s výjimkou map Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu, a stejně tak s výjimkou jakýchkoliv balíčků obsahujících alespoň jednu mapu těchto zemí.

O společnosti NAVITEL®:

NAVITEL® je přední poskytovatel navigačních řešení v oblasti automobilových navigačních systémů zaměřující se na vývoj a produkci satelitního navigačního software a kartografii. Navitel Navigator je určen pro platformy Android, Windows Phone, Windows Mobile, iPhone, iPad, Blackberry, Bada, Symbian, Java, Windows CE s vynikající 3D grafikou a geosociálními službami. Nabízí aktuální a nejpřesnější digitální navigační mapy Evropy, Asie, zemí Commonwealthu a Latinské Ameriky. Pro více informací o společnosti NAVITEL®, prosím, navštivte http://www.navitel.cz/cz/.