RSA udělila společnosti Arrow ocenění „Distributor roku“

PAŘÍŽ – 9.1.2015 – Společnost Arrow Electronics, Inc., (NYSE: ARW) oznámila, že byla vyhlášena RSA, bezpečnostní divizí společnosti EMC (NYSE: EMC), “Distributorem roku” pro region EMEA za rok 2014. Společnost Arrow Electronics je distribučním partnerem RSA SecurWorld™.  (TZ)

“Toto uznání svědčí o tom, že se nám daří našim partnerům dodávat to nejkvalitnější portfolio řešení, které akčně reaguje na současné problémy v oblasti bezpečnosti, jimž dnes podniky čelí,” řekl Jesper Trolle, vicepresident Arrow ECS pro obchod, region EMEA. “Těšíme se na další spolupráci a úspěchy s produkty RSA v našem regionu.”

 

Nabídkou komplexního portfolia produktů, řešení a služeb společnost Arrow umožňuje svým partnerům – dodavatelům řešení koncovým zákazníkům – vytvářet kompletní end-to-end bezpečnostní systémy, které mají kritický význam pro zajištění účinné bezpečnosti informačních systémů podniků, včetně souladu s normami v oblasti ochrany dat.

“Ocenění udělované RSA Partner Council poskytuje zvláštní uznání nejlepším partnerům, kteří představují zlatý standard a nejvíce pomáhají našim společným zákazníkům zajistit efektivní bezpečnost v digitálním světě, jenž přináší stále nové bezpečnostní výzvy. Doufáme, že společnost Arrow bude i nadále prosazovat naši bezpečnostní strategii RSA Intelligence Driven Security, která využívá kompletní portfolio produktů RSA,” řekl Roberto Llop, ředitel RSA pro distribuční kanály, region EMEA.

O společnosti Arrow

Arrow Electronics je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových výpočetních řešení. Společnost Arrow působí jako distribuční partner pro více než 100 tisíc výrobců OEM, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě více než 460 poboček v 58 zemích.