Blesk TV tým posiluje Zuzana Brzáková, bývalá editorka zpráv na Primě.

Blesk TV tým, jež se podílí na tvorbě videoobsahu serveru Blesk.cz, posílí od začátku února zkušená televizní editorka Zuzana Brzáková. (TZ)

„V rámci Blesk TV letos chystáme nové zajímavé a produkčně náročné projekty, proto Zuzana, s jejími zkušenostmi a know how z velké profesionální televize, byla jasnou volbou.“ komentuje situaci šéfredaktor Blesku Radek Lain.

Kariéra Brzákové je spjata s televizí Prima, tam od roku 2008 pracovala jako redaktorka, poté stála u vzniku VIP zpráv a nakonec se přesunula na pozici editorky hlavních večerních zpráv.

Blesk TV produkuje pravidelně vysílané formáty, mezi něž patří Bleskové zprávy, showbyznysový magazín Lesk, Módní policie z ulice, a klasické zpravodajské videoreportáže, to celé pod taktovkou Petra Macka s Davidem Vaníčkem.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónů čtenářů tisku a více než dva milióny návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, jež jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.