Luboš Tejkl je novým personálním ředitelem společnosti Tieto Czech

Ostrava, 12. února 2015 – Novým personálním ředitelem společnosti Tieto Czech, předního severoevropského poskytovatele služeb v oblasti IT a produktového inženýrství, se stal Luboš Tejkl. Tento odborník s více než 20letou praxí a zkušenostmi s prací v zahraničí (Itálie, Rumunsko, Maďarsko, Polsko a Slovensko) pomůže v Tieto Czech rozšířit stávající obchodní model společnosti.   (TZ)

Luboš Tejkl je zkušený manažer v oblasti motivace, rozvoje a vedení zaměstnanců. Má za sebou bohatou kariéru na vedoucích pozicích ve významných nadnárodních firmách (General Electric, ČEZ, ConocoPhillips) v několika různých oborech podnikání (finanční služby, bankovnictví, energetika, výroba leteckých motorů a konzultační služby). Do společnosti Tieto Czech přichází se zadáním zajistit vysoce specializované odborníky na klíčové seniorní pozice, které chce Tieto Czech v nejbližší době obsadit, aby ještě více posílilo svůj tým a současné postavení v rámci celé korporace.

„Prostředí společnosti je blízké mojí povaze – přátelští lidé, smysluplná a velice odborná práce, rychle se měnící prostředí. Líbí se mi, že zde panují otevřené vztahy a práce lidi spojuje. Kromě jasně definovaných úkolů mě do Tieta přivedla touha být svědkem toho, jak se tvoří nové technologie, které ovlivňují budoucnost podnikání v oborech, kde jsem doposud pracoval,“ říká Luboš Tejkl, nový personální ředitel společnosti Tieto Czech.

O společnosti Tieto

Tieto je největší severoevropská IT společnost poskytující komplexní IT servis. Zajišťuje také služby v oblasti vývoje produktů pro firmy působící v odvětví komunikací a integrovaných technologií. Na základě svých znalostí, technologických vizí a inovativního myšlení se společnost Tieto aktivně snaží inspirovat a zapojit své zákazníky do hledání nových způsobů, jak zefektivnit jejich podnikatelskou činnost. Tieto spojuje globální možnosti s přítomností na lokálních trzích a zároveň staví na svém severském odkazu. Společnost Tieto se sídlem ve finských Helsinkách zaměstnává přes 14 000 expertů ve více než 20 zemích světa. Její obrat činí přibližně 1,6 miliardy eur. Akcie společnosti Tieto jsou obchodovány na burze NASDAQ v Helsinkách a Stockholmu. www.tieto.com