Propojte Skype se všemi vašimi sociálními sítěmi díky nejnovější aktualizaci Skype QIK 1.4

Praha 16. února 2015 – Skype představil novou verzi aplikace Skype QIK. Aplikace umožňující uživatelům sdílet krátká videa je díky nové verzi obohacena o možnost propojení Skype QIK s dalšími sociálními sítěmi a aplikacemi. Nyní mohou všichni uživatelé Skype QIK přeposílat svá videa přímo z aplikace na jakoukoli jinou platformu podporující videa. Nejnovější aktualizace 1.4 je již teď je stažení pro všechny uživatele operačních systémů iOS a Android.   (TZ)

,,Skype QIK je stále ještě velice mladou aplikací, která přímo vybízí k tomu, abychom ji pomocí aktualizací posouvali stále dál a umožnili tak všem našim uživatelům co nejlepší bezprostřední spojení s jejich přáteli a rodinou. Nejnovější verze Skype QIK je prozatím dostupná jen pro operační systémy iOS a Android, ale všichni uživatelé Windows Phone se mohou už v dohledné době těšit na jejich vlastní aktualizaci, na které momentálně usilovně pracujeme,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

Skype i nadále pracuje na neustálém zdokonalování svého produktu, a to i na základě nápadů a komentářů svých uživatelů. V případě jakýchkoli návrhů na vylepšení funkce aplikace Skype mohou uživatelé využít například skupinu iOS Ideas na blogu Skype Community, Twitter nebo Facebook společnosti Skype.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.