Nákupy Ona Dnes už v pondělí 16. března, s rekordním množstvím kuponů a nově i ve čtvrtečním magazínu DNES+TV

Výhodné nákupy s magazínem Ona Dnes připravila Mladá fronta DNES už pojedenácté. A slevových kuponů do obchodů po celé české republice  je tentokrát nejvíc v historii akce – celkem 120.  Vyjdou v pondělí 16. března v magazínu Ona Dnes, který je součástí pondělního vydání Mladé fronty DNES. Nově budou slevové kupony také uvnitř čtvrtečního vydání deníku s Magazínem DNES+TV, který vyjde 19. března. (TZ)

„Naše čtenářky získají dosud největší množství kuponů na oblečení, obuv, kosmetiku, léky, bytové doplňky, zájezdy a spoustu dalších zajímavých věcí. Do akce se zapojily značky jako Adidas, ETAM, MARKS & SPENCER, ORSAY, ETA, TCHIBO a další,“ říká Monika Binarová, vedoucí magazínů Mladé fronty DNES.

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden. Seznam všech obchodů, ve kterých kupony na slevy platí, včetně jejich adres, budou součástí pondělního vydání magazínu Ona Dnes a přehled nejdete i na webové stránce nakupy.onadnes.cz.  Generálním partnerem akce Nákupy Ona Dnes je už počtvrté Visa.  Koncoví zákazníci za každou platbu kartou Visa získají u vybraných obchodníků navíc například další slevu nebo dárek. Část peněz půjde na charitu. Mediální skupina MAFRA společně s Visa Europe přispějí 10 korunami z každé transakce Nadaci Terezy Maxové dětem.

Hlavním partnerem se pro letošní nákupy stal největší on-line obchod s módou ZOOT.cz. Historicky poprvé poskytne během nákupního týdne každý den od 16.–23. března 2015 stoprocentní slevu za nákupy na ZOOT v celkové hodnotě 200 tisíc korun.