Skupina MOL spouští studentskou soutěž Freshhh 2015

Praha 12. března 2015 – Skupina MOL, přední mezinárodní ropná a plynárenská společnost, zve tříčlenné týmy do své 9. mezinárodní studentské on-line hry Freshhh. Již dnes se mezinárodní týmy z celého světa mohou zapojit do soutěže na internetových stránkách www.freshhh.net a změřit své síly v úlohách z ropného a plynárenského odvětví, připravených Skupinou MOL. Pět nejlepších týmů získá příležitost zapojit se do absolventského programu Growww, Skupiny MOL, a vyhrát celkem 25 000 EUR. (TZ)

„Jsme velice nadšeni, že jsme na základě zpětné vazby účastníků z minulých let mohli připravit 9. ročník soutěže Freshhh. Motto kampaně „Hraj a pracuj naplno!” je v souladu s naším cílem dávat kvalifikovaným a ambiciózním talentům příležitost pracovat na reálných úkolech z našeho odvětví prostřednictvím online soutěže. Studenti z pěti nejlepších týmů také dostanou možnost pracovat ve Skupině MOL jako stážisté nebo účastníci programu Growww”, řekla Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pro lidské zdroje Skupiny MOL

Program Freshhh Skupiny MOL funguje v souladu s firemní strategií: Skupina MOL získává do svých řad ty nejtalentovanější lidi prostřednictvím inovativních a oceněných programů určených pro nábor talentů. V průběhu soutěže Freshhh se studenti setkají s různými výzvami: vybudovat od základů novou ropnou společnost a činit rozhodnutí v projektech výzkumu a vývoje k nalezení bohatých ložisek, postavit rafinérii různých surovin a určit produktové portfolio vedoucí k největšímu zisku. Soutěž Freshhh sestává ze tří kol; pět nejlepších týmů postoupí na živé finále v Budapešti 28. května a dostane příležitost začít svou mezinárodní kariéru u Skupiny MOL.

Pět nejlepších týmů také dostane možnost začít svou kariéru ve Skupině MOL jakožto účastníci programu Growww.  Tento program nabízí absolventům a mladým profesionálům ve 12 zemích více než 200 strojírenských, ekonomických, IT, přírodovědných a společenskovědních pozic. Uchazeči se mohou hlásit od 4. března, a vykročit tak k mezinárodní kariéře v ropném a plynárenském odvětví.

Studenti z celého světa se do soutěže Freshhh mohou hlásit prostřednictvím internetových stránek www.freshhh.net od 9. března do 3. dubna 2015. V posledních osmi letech se on-line soutěže zúčastnilo více než 10 000 studentů ze zhruba 70 zemí.

Více informací o programu Freshhh můžete najít na: www.freshhh.net a https://www.facebook.com/molfreshhh

O Skupině MOL

Skupina MOL je integrovaná nezávislá mezinárodní ropná a plynárenská společnost se sídlem v maďarské Budapešti. Společnost působí ve více než čtyřiceti zemích světa, zaměstnává téměř 30 000 lidí a má dlouholeté výsledky. Průzkum a těžbu staví na 75 letech zkušeností v oblasti uhlovodíkového průzkumu. V současnosti provozuje těžbu v osmi zemích a provádí průzkum v dalších třinácti. Společnost provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v Maďarsku, Slovensku a Chorvatsku. Skupina MOL rovněž vlastní síť více než 1 700 čerpacích stanic ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy.