2,7 milionu uživatelů SOLIDWORKS využije vylepšený MySolidWorks

Praha/Phoenix — 17. března 2015 — Společnost Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Company, světový lídr v oblasti návrhářského 3D softwaru, digitálního 3D modelování a řízení životního cyklu výrobku (PLM), představila rozšíření aplikace MySolidWorks. Ta umožňuje jednotný přístup k veškerému obsahu SOLIDWORKS a propojuje jeho uživatele. MySolidWorks poskytne 2,7 miliónům uživatelů platformy kvalitnější informace, pomůže jim při využívání znalostí v praxi a umožní sdílet zkušenosti bez ohledu na to, zda pracují na počítači, tabletu, nebo komunikují z mobilního telefonu. (TZ)

K již existujícímu rozsáhlému objemu informací (fóra, blogy, videa a 3D ContentCentral) přidává MySolidWorks další nové služby:

  • MySolidWorks Training nabízí 120 nových online školících modulů pro uživatele SOLIDWORKS včetně přípravných kurzů k certifikaci SOLIDWORKS. Nová školení se zaměří na základy SOLIDWORKS, Pokročilé modelování dílů, Konstruování plechových součástí, nebo Tvorba sestav.
  • MySolidWorks Drive propojuje MySolidWorks s cloudovými službami ukládání souborů, jako např. Dropbox nebo Google Drive. MySolidWorks Drive umožňuje uživatelům SOLIDWORKS jednoduše a odkudkoli sdílet velké soubory návrhů s výrobci, kolegy i prodejci, a také procházet návrhy online.
  • My VAR umožňuje prodejcům informovat uživatele a sdílet s nimi informace. Partneři SOLIDWORKS mohou nahrávat blogposty, videa, novinky a zobrazovat kalendář seminářů i webinářů.
  • MySolidWorks Manufacturing Network propojuje uživatele SOLIDWORKS se spolehlivými výrobci, kteří se zaměřují na 3D tisk, výrobu plechových součástí, CNC obrábění nebo vstřikování plastů. Tito výrobci mohou požádat o registraci a uživatelé SOLIDWORKS zase mohou navrhnout výrobce, kteří by do ní měli být zahrnuti.

V budoucnosti budou moci uživatelé SOLIDWORKS výrobce rychle najít, kontaktovat je a nechat si vyrobit požadované součástky. Samotní výrobci zase budou moci své služby mezi  uživateli snadněji propagovat, lépe je napřímo oslovit a zapojit se do výběrových řízení.

MySolidWorks je nabízena ve třech úrovních: MySolidWorks, MySolidWorks Standard a MySolidWorks Professional. Vyšší úroveň vždy nabízí lepší obsah a více funkcí. Další informace o MySolidWorks poskytnou uživatelům prodejci. K jejich vyhledání slouží stránka zde.

Více informací najdete také na http://my.solidworks.com.

###

Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE Company – poskytuje firmám i jednotlivcům virtuální vizi projektů pro udržitelnou inovaci. Její špičková řešení mění způsob, jímž jsou navrhovány, vyráběny a podporovány nové výrobky. Portfolio nástrojů pro spolupráci, jež společnost nabízí, podporuje sociální inovaci a rozšiřuje možnosti, kterými může virtuální svět zlepšovat svět reálný. Společnost má přes 190 000 klientů ve více než 140 zemích světa a všech průmyslových odvětvích. Více informací najdete na www.3ds.com.