Společnost ALD Automotive nasadila nové řešení pro vymáhání pohledávek – Finno Collect od Unicorn Systems

Společnost Unicorn Systems nasadila do provozu nový systém pro řešení vymáhání pohledávek, Finno Collect, ve společnosti ALD Automotive. Společnost ALD je jedním z největších poskytovatelů operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily na českém trhu. (TZ)

Produkt Finno Collect je moderní aplikace společnosti Unicorn Systems umožňující efektivní správu celého procesu vymáhání pohledávek. Produkt byl plně integrován do prostředí ALD a nahrazuje současnou poloautomatickou evidenci vymáhaných případů. Hlavním přínosem implementace nového řešení je zvýšení efektivity a snížení chybovosti celého procesu vymáhání, od okamžiku vzniku případu až po jeho vyřešení.

V rámci implementace byly použity základní moduly řešení Finno Collect pro import a export dat, segmentaci, plánování a realizaci vymáhacích aktivit a pro tisky. Dále bylo řešení rozšířeno o funkcionalitu složek a hromadných operací.Výsledkem je systém, který přesně podporuje potřeby a vymáhací procesy ALD a snižuje jejich chybovost a náročnost na lidské zdroje.

„Od společnosti Unicorn Systems jsme vybrali produkt Finno Collect pro podporu vymáhání pohledávek, protože nejlépe vyhovoval našim požadavkům. Oceňujeme kvalitu, přístup a flexibilitu dodávky Unicorn Systems,“ říká Aleš Kruczek, Head of IT, ALD Automotive.

„Jsme rádi, že se v ALD Automotive podařilo úspěšně a ke spokojenosti zákazníka nasadit řešení Finno Collect a že se naplnila jeho očekávání spojená s novým řešením pro vymáhání pohledávek,“ dodává Jan Jaroš, Sales Director, Unicorn Systems.

Softwarové řešení pro bankovnictví – Finno

Produktová řada Finno společnosti Unicorn Systems podporuje vybrané business procesy řešené ve finančních institucích. Finno představuje sadu předpřipravených business agend, oborových best practices a technologických komponent variantně založených na hlavních a osvědčených technologiích. Mezi klíčové vlastnosti patří:

  • Jednotný design, logika a pracovní plocha pro všechny produkty rodiny Finno
  • Možnost implementace Finno jako funkčního celku nebo integrace jednotlivých produktů do stávajícího prostředí klienta
  • Možnost postupné rozšiřitelnosti celkového řešení
  • Možnost využití různých technologií podle požadavků klienta

Produkt Finno Collect patří do produktové řady Finno. Jedná se o moderní aplikaci umožňující efektivní správu celého procesu pohledávek, a to od vzniku případu až po jeho vyřešení.

 

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O ALD Automotive

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily, společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na počet vozidel v jejich flotile. Klienty jsou menší živnostníci, i velké mezinárodní korporace, o které se společnost stará i na globální úrovni. Tomu odpovídá široká škála produktů, které jsou stavěny na míru individuálním potřebám zákazníků ALD Automotive.

Klíčovým produktem je Full-Service leasing ALL INCLUSIVE, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna a Fleet Awards. Další služby a produkty společnosti zajišťují klientům ALD Automotive maximální komfort, a to včetně pick-up servisu, asistenční služby v případě poruchy i nehody, GPS monitoringu pohybu vozidel pod názvem ALD Car Monitor či on-line reportingu Fleet Monitor. Ve světě působí ALD Automotive Group ve 37 zemích a spravuje více než 1 000 000 vozidel. V České republice pod názvem ALD Automotive provozuje firma svou činnost od roku 2002 a má ve správě přes 15 000 vozidel. Centrála společnosti se nachází v Praze 10, o svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové a na Slovensku působí prostřednictvím své organizační složky.

Další informace o společnosti naleznete na www.aldautomotive.cz