Aktualizace Navitel Navigator 9.5.44 pro Windows Phone 7.5/8/8.1

Byla vydána aktualizace Navitel Navigator 9.5.44 se službou Booking.com pro zařízení Windows Phone 7.5/8/8.1. (TZ)

Co nového přináší Navitel Navigator 9.5.44:

  • Nyní si můžete rezervovat hotelový pokoj přímo z aplikace! Pro Vaše větší pohodlí jsme ubytovací službu Booking.com integrovali do nové verze aplikace Navitel Navigator. Kamkoliv pojedete, ať už k moři, na pěší výlet nebo jednoduše jen navštívit jiné město, vždy budete schopni najít a rezervovat si nejvhodnější ubytování, na kterékoliv z našich dostupných map. Po celém světě si tak můžete vybrat z více než 250 000 hotelů. *
  • Na základě mnoha žádostí našich uživatelů jsme přidali upozornění na druhý nadcházející manévr při navigování. Nová verze Navitel Navigator Vás tak bude informovat nejen o nadcházejícím manévru, ale i o tom dalším.

Dále přináší:

  • Rychlejší plánování trasy.
  • Snížení využití paměti.
  • Další malé opravy pro celkové zlepšení výkonu programu.

*Tato služba vyžaduje internetové připojení.

Pro stažení Navitel Navigator 9.4 pro Windows Phone 7.5/8/8.1 pokračujte na Windows Phone Store.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč.

Stahujte z Windows Phone

Nyní můžete také koupit nejen neomezené mapové licence, ale také licence na určitou dobu.* Za 49,- Kč a více, dle vybraných zemí, můžete zakoupit podrobné mapy na 1 měsíc nebo 1 rok. Svůj odběr můžete rozšířit nebo přerušit po vypršení placené doby.

* Předplatné je možné využít pro všechny existující navigační mapové balíčky, s výjimkou map Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu, a stejně tak s výjimkou jakýchkoliv balíčků obsahujících alespoň jednu mapu těchto zemí.

O společnosti NAVITEL®:

NAVITEL® je přední poskytovatel navigačních řešení v oblasti automobilových navigačních systémů zaměřující se na vývoj a produkci satelitního navigačního software a kartografii. Navitel Navigator je určen pro platformy Android, Windows Phone, Windows Mobile, iPhone, iPad, Blackberry, Bada, Symbian, Java, Windows CE s vynikající 3D grafikou a geosociálními službami. Nabízí aktuální a nejpřesnější digitální navigační mapy Evropy, Asie, zemí Commonwealthu a Latinské Ameriky. Pro více informací o společnosti NAVITEL®, prosím, navštivte http://www.navitel.cz/cz/.