Nominace Web Awards 2015 zahájeny

Brusel, 9. dubna 2015 – Po loňském úspěchu s hrdostí oznamujeme vyhlášení druhého ročníku soutěže .eu Web Awards! Vyzýváme všechny držitele doménového jména .eu, aby přihlásili své webové stránky. O co vlastně jde? O exkluzivní ceny udílené na slavnostním předávání cen v Bruselu koncem roku 2015. (TZ)

„Koncepce soutěže .eu Web Awards se zrodila v loňském roce. Přestože tato koncepce nebyla vyzkoušena, byl její velký úspěch zaručen kvalitou podaných přihlášek. Proto bylo naprosto přirozené, že budeme v této iniciativě pokračovat. Práci a talent držitelů našich doménových jmen je třeba ocenit, a tato soutěž k tomu poskytuje vynikající příležitost,“ uvedl manažer pro vnější vztahy sdružení EURid, Giovanni Seppia.

Prostřednictvím automatického on-line přihlášení můžete až do 1. září 2015 nominovat svou oblíbenou stránku .eu! Držitelé doménového jména .eu mohou ukázat, nakolik jsou ve své on-line prezentaci inovativní, a mohou usilovat o příležitost k dalšímu rozvoji. Vítězové obdrží balík Google AdWord Package v hodnotě 5 000 EUR.

Více o .eu Web Awards a o tom, jak se soutěže zúčastnit, naleznete na tomto odkazu: http://www.webawards.eurid.eu.

O .eu a sdružení EURid

Internetová doména .eu patří mezi největší domény nejvyšší úrovně na světě a spojuje více než 500 milionů lidí v 31 zemích do jedné internetové identity. Od roku 2005, kdy byla tato doména otevřena k registraci, bylo zaregistrováno přes 3,9 milionů doménových jmen .eu. Mnoho společností a obchodních značek využívá internetových stránek s doménou.eu k tomu, aby jasně vyjádřily svou evropskou identitu a své obchodní ambice.
EURid je nezisková organizace, která spravuje doménu nejvyšší úrovně .eu na základě veřejné soutěže a jmenování Evropskou komisí. Sdružení EURid spolupracuje s více než 750 akreditovanými registrátory a zajišťuje podporu ve 24 úředních jazycích EU. Organizace EURId získala certifikaci v oblasti bezpečnostního standardu ISO27001 v roce 2013 jako součást své pokračující aktivity v oblasti bezpečnosti dat. Organizace EURid je zaregistrována v programu EU EMAS (Eco-Management and Audit Scheme), což je vyjádřením jejích ekologických závazků. EURid má své ústředí v Bruselu (Belgie) a regionální kanceláře v Pise (Itálie), Praze (Česká republika) a Stockholmu (Švédsko). Více informací na: http://www.eurid.eu.