Acer rozšiřuje své portfolio firemních počítačů o řadu Extensa EM2

Praha, 21. dubna 2015 – Společnost Acer dnes rozšířila svou nabídku profesionálních stolních počítačů o řadu Extensa EM2, která nabízí malým a středním podnikům vyšší výkon pro práci s více aplikacemi současně, možnost správy a funkce pro zabezpečení. (TZ)

Firemní počítače Acer Extensa EM2 jsou určeny pro malé a střední podniky, které vyžadují vysokou flexibilitu a možnost expandovat v souladu s potřebami pro podnikání. Počítače spadající do řady Extensa jsou jednoduché na instalaci a poskytnou uživatelům spolehlivé pracovní prostředí a velké množství funkcí.

Počítače Acer Extensa EM2 se mohou pochlubit elegantním průmyslovým designem a jsou vybaveny vybranými procesory 4. generace Intel® Core™ i7, i5, i3 nebo Intel Pentium a Celeron. S operační pamětí o kapacitě až 8 GB a až 2TB úložištěm v kombinaci s grafikou Intel HD Graphics 4600/4000 získají zákazníci optimalizovaný počítač, který bez problémů zvládne běžné kancelářské úkoly. Zákazníci, kteří vyžadují vyšší grafický výkon, si mohou vybrat mezi dedikovanou grafikou AMD Radeon nebo Nvidia GeForce.

Extensa EM2 nabízí díky grafickým výstupům DVI-D a VGA s podporou zobrazení na dvou monitorech současně, šesti USB portům a volitelnému sériovému portu snadné připojení celé řady periferií pro jednodušší podnikání.

Pro malé podniky, které mají omezenou IT podporu, ale potřebují bezpečnostní funkce, nabízí Extensa EM2 správce Acer Office Manager pro nasazení bezpečnostních politik, vzdálenou správu aktiv a plánování údržby.

Extensa EM2 se prodává se standardní zárukou 1 rok, kterou lze s programem Acer Care Plus prodloužit až na 5 let. Ten poskytuje také prioritní servisní zásah nebo opravu do druhého pracovního dne.

Cena a dostupnost

Cena počítačů Acer Extensa EM2 začíná na 11 290 Kč a již jsou skladem.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety, chytré telefony a nositelná elektronika. Společnost Acer také vyvíjí cloudová řešení, která dodává společně s internet věcmi. Zaměstnává 7 000 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2014) a v roce 2014 dosáhly její tržby 10,39 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.