Bistro představuje pětici nových tváří

Na nové klienty a nové projekty se Bistro ze skupiny tAdy vyzbrojilo posilami. (TZ)

Pracovní harmonogram agentury řídí od dubna Zita Čáková. Dlouholetá tvář pražského McCannu strávila poslední půlrok v agentuře Comtech, odkud se nyní oblíbená “traffička” přesouvá právě na Kavčí hory.

Kreativní tým posílila talentovaná textařka Michaela Žemlová. Michaela se do Bistra přesouvá z DDB, kde měla na starosti klienta McDonald’s. V novém působišti ji čekají kampaně pro Sazka Bet, Vodafone nebo Škoda Auto.

Mladá zlatá lvice z minulého roku Alexandra Mikhaylova bude po Scholz & Friends a WMC Grey nově působit rovněž v Bistru. Na její nápady a vizuální talent se může těšit britský Google, Česká spořitelna nebo Aquila.

Vývojářský tým Bistra se rozrostl o pátého člena. Je jím absolvent ČVUT Julius Pataky, který se po práci na volné noze a roce stráveném v McCann Prague rozhodl právě pro Bistro. V technologickém oddělení bude jeho úkolem zkvalitnit výstupy uživatelského rozhraní.

Po dvou a půl letech opouští McCann také account managerka Amálie Zerzaňová a míří do stejné agentury. Amálie měla v agentuře z Riegrových sadů na starosti Raiffeisenbank, Nescafé nebo Vodafone. O Vodafone se spolu se Sazka Betem bude Amálie starat i po přesunu na Kavčí hory.

tAdy je kreativně-reklamní sdružení agentur Adexpres, Bistro, Bistro Social a Mobile Internet, které zajišťují klientům kompletní servis od kreativity přes marketing pro mobilní aplikace a digitální komunikaci – vše pod jednou střechou, tAdy.

tAdy najdete na: www.wearetady.cz a www.wearetady.com.