.eu potvrzuje mediální partnerství s EurActiv v soutěži .eu Web Awards 2015

Brusel, 2. července 2015 – Správce domény .eu, neziskové sdružení EURid, potvrdil mediální partnerství se zpravodajským portálem EurActiv na propagaci soutěže Web Awards 2015 o nejoblíbenější stránku s doménou .eu. Slavnostní ceremoniál, který bude moderovat známý irský novinář Conor McNally, se uskuteční v Muzeu přírodních věd v Bruselu dne 18. listopadu. Zájemci o soutěž se mohou nominovat do 1. září tohoto roku. (TZ)

„Jsme potěšeni, že pro organizaci této iniciativy máme na palubě EurActiv a velmi se těšíme na spolupráci. Takovéto partnerství se společností, která zahrnuje výhody sdílení informací, je zásadní,“ uvedl manažer pro vnější vztahy Giovanni Seppia.

Tím však novinky nekončí! Správce .eu také s potěšením vyhlašuje jmenování následujících členů poroty:

Emily Taylor – předsedkyně poroty

Maximilian Strotmann – komunikační poradce v Evropské komisi

Dominic Lyle – generální ředitel EACA

Damien Mulley – irský podnikatel a organizátor soutěže Web Awards v Irsku

Mark McFadden – InterConnect Communications

Až do 1. září  můžete prostřednictvím automatizovaného on-line systému nominovat svou oblíbenou webovou stránku .eu! Držitelé doménového jména .eu tak mohou ukázat, jak inovativní je jejich on-line prezentace.

Chcete-li zjistit více o soutěži .eu Web Awards a o tom, jak se jí zúčastnit, navštivte následující odkaz: http://www.webawards.eurid.eu. Více informací o našem mediálním partnerovi naleznete na  http://www.euractiv.com/.

O .eu a sdružení EURid

Internetová doména .eu patří mezi největší domény nejvyšší úrovně na světě a spojuje více než 500 milionů lidí v 31 zemích do jedné internetové identity. Od roku 2005, kdy byla tato doména otevřena k registraci, bylo zaregistrováno přes 3,9 milionu doménových jmen.eu. Mnoho společností a obchodních značek využívá internetových stránek s doménou.eu k tomu, aby jasně vyjádřily svou evropskou identitu a své obchodní ambice.

EURid je nezisková organizace, která spravuje doménu nejvyšší úrovně .eu na základě veřejné soutěže a jmenování Evropskou komisí. Sdružení EURid spolupracuje s více než 750 akreditovanými registrátory a zajišťuje podporu ve 24 úředních jazycích EU. Organizace EURId získala certifikaci v oblasti bezpečnostního standardu ISO27001 v roce 2013 jako součást své pokračující aktivity v oblasti bezpečnosti dat. Organizace EURid je zaregistrována v programu EU EMAS (Eco-Management and Audit Scheme), což je vyjádřením jejích ekologických závazků. EURid má své ústředí v Bruselu (Belgie) a regionální kanceláře v Pise (Itálie), Praze (Česká republika) a Stockholmu (Švédsko). Více informací na: http://www.eurid.eu.

O EurActiv.cz

EurActiv je český zpravodajský portál o dění v Evropské unii. Poskytuje přehledný soubor aktuálních článků a analýz z různých oblastí evropské politiky v českých souvislostech. Státní správě, firmám, médiím i neziskovým organizacím zprostředkovává přístup k dalším relevantním informacím o evropském integračním procesu. Zveřejňováním analýz dává prostor akademickým a výzkumným organizacím a think-tankům k prezentaci výsledků jejich činnosti.