ACTIVE 24 poskytuje neomezený prostor pro webové stránky

Webhostingová společnost ACTIVE 24 zrušila limity pro prostor, který potřebují hostované weby ke svému provozu. Neomezuje ani další parametry, jako počet FTP přístupů, databází a souborů. Zavedením neomezeného  webhostingu zbavila své zákazníky nutnosti přidělený prostor pro web hlídat a rozdělovat. (TZ)

Neomezený prostor pro web potěší čistě z praktického hlediska většinu správců webových stránek. „Je to především o pohodlí webmasterů. Tím, že jsme odstranili řadu dosavadních omezení, jim ušetříme starosti s  hlídáním a případným navyšováním obsazeného prostoru. Místo toho se mohou soustředit na optimalizaci svých webových prezentací,“ uvádí Petr Šmída, jednatel. Neomezený počet FTP přístupů přijde vhod projektům, které vyvíjí nebo spravuje vícečlenný tým. Neomezený počet databází je dalším příjemným bonusem.

Vysoký standard služeb

Vysoký standard sdíleného hostingu na operačním systému Linux i MS Windows naopak zůstal zachován. Weby hostované u ACTIVE 24 umožňují hned při zřízení automaticky nainstalovat nejpoptávanější bezplatné redakční systémy jako WordPress, Joomla, Drupal
a další.  Všechny weby na OS Linux podporují šifrovaný přenos dat mezi klientem
a serverem prostřednictvím protokolu HTTPS a SPYDY. Zákaznická podpora garantuje možnost konzultací nebo řešení provozních problémů telefonicky, na chatu nebo e-mailem 24 hodin 7 dní v týdnu a skutečně se dovoláte i o sobotní půlnoci.

Technická kvalita a zázemí

ACTIVE 24 hostuje weby svých zákazníků pouze na značkových serverech ve dvou na sobě nezávislých datových centrech v Praze. Provoz serverů je pod nepřetržitou kontrolou zkušených administrátorů. ACTIVE 24 se také dlouhodobě podílí na aktivitách sdružení Bezpečných poskytovatelů, které mají za cíl posilovat bezpečnost českého internetu.

O ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o. je přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky i jednotlivce, kterým nabízí kompletní internetová řešení. Mezi hlavní služby patří poskytování hostingu včetně řešení pro tvorbu
a správu webu, pronájem e-shopu, e-mailová řešení nebo serverová řešení. Sledování současných trendů technického vývoje a naslouchání potřebám zákazníků umožňuje společnosti nabízet své služby vždy v té nejlepší kvalitě. ACTIVE 24 (www.active24.cz) je firmou s prověřenou a úspěšnou historií a se silným nadnárodním zázemím.