Extrémně odolný Cat S30 přichází s obří výdrží baterie a vylepšenou ergonomií

Praha 20. října  2015 Společnost CAT phones přidává do svého portfolia další smartphone určený do náročných podmínek. Model Cat® S30 je dalším modelem od CAT, který kombinuje výhody tlačítkového a dotykového telefonu. (TZ)

CAT® S30 je dostupným smartphonem pro náročné uživatele pohybující se často i v extrémních podmínkách. Aby byl CAT® S30 použitelný skutečně za jakýchkoli podmínek, je jeho tělo konstruováno tak, aby bohatě splňovalo normy certifikátů IP 68 a Mil-Spec 810G. Díky tomu je telefon vodotěsný po dobu 1 hodiny v hloubce 1 metru, vydrží pád i z výšky 1,8m a v prašných prostředích se cítí jako doma. I přesto, že jsou jeho konektory vodotěsné, jsou opatřeny gumovými krytkami, které je ochrání před vniknutím nečistot. Další praktickou vychytávkou je programovatelné postranní tlačítko, kterým je možné spouštět například svítilnu nebo otevřít vaší mailovou schránku. Přepracovaná ergonomie a neklouzavý povrch potom zajišťují, aby smartphone padl pevně do ruky i při ovládání v rukavicích.

4.5” jasný displej je dobře čitelný i na přímém slunci a proti poškrábání je chráněn technologií Corning® Gorilla® Glass 3. Navržen je také pro ovládání v rukavicích či mokrými prsty. Díky baterii s kapacitou 3000 mAh nabízí CAT® S30 až 18 hodin hovoru nebo výdrž v pohotovostním režimu až 39 dní. Čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8909 o taktu 1,1GHz se postará o plynulý chod operačního systému Android 5.1 Lollipop. Bleskové 4G připojení k internetu nabízí plné využití potenciálu chytrých telefonů

Zároveň CAT pro model S30 na trh dodává nepřeberné množství odolného příslušenství. Uživatelé si také mohou ve speciálním obchodě AppToolbox stahovat aplikace určené pro náročná pracovní prostředí a outdoorové aktivity.

Model CAT® S30 je již nyní dostupný za doporučenou koncovou cenu 7 599 Kč.

Produktové fotografie naleznete zde

Další informace najdete na www.catphones.com

Technické specifikace CAT® S30

  • OS: Android™ 5.1 Lollipop
  • Procesor Qualcomm MSM8909, čtyři jádra 1.1 Ghz
  • Odolnost: IP68 + MIL SPEC 810G certifikace
  • Baterie: 3000 mAh, až 18 hodin hovoru
  • Vnitřní paměť 8GB, možnost rozšíření až na 64GB
  • Konektivita: 4G, LTE
  • Displej: 4.5” TFT, 480×854, Corning® Gorilla® Glass 3, možnost ovládat mokrými prsty i v rukavicích
  • Fotoaparát: 5MP s autofokusem, full HD video
  • Hmotnost: 181 g
  • Provozní teplota prostředí: -25° C až 55° C

Informace o zařízeních a příslušenství Cat:

Značka Cat symbolizuje důvěru, odolnost, spolehlivost a kvalitu. DNA společnosti Cat se nachází v každém mobilním telefonu a příslušenství Cat nabízeném společností Bullitt Mobile Ltd. a představuje neomezené zkušenosti společně s robustní mobilitou. Byl vytvořen nový produkt pro bezdrátovou komunikaci splňující širokou škálu potřeb náročných prostředí.