Proudly – nový pracovní Tinder pro millenials

Přátelské a dynamické pracovní prostředí, lidé a kultura – to jsou ty klíčové aspekty, které studenty nejvíce zajímají při hledání budoucího zaměstnání (podle výsledků karierního průzkumu Universum v  České republice, www.universum.cz). Tyto informace mezi tisícem popisných a téměř anonymních pracovních nabídek nezjistí. Proudly proto přichází s jedinečným způsobem hledání práce. Umožňuje vysokoškolákům a mladým profesionálům zažít firemní kulturu a dát si virtuální kafe s potenciálními kolegy online ještě před tím, než se pro práci rozhodnou. Dnes startuje betaverze Proudly.cz – služba, která díky multimediálnímu obsahu představí víc, než odstavec na kariérním portálu. (TZ)

Mezi prvními společnostmi, které se na portálu Proudly představí patří:

Unilever, Leo Express, Socialsharks, Glami a další. Profily společností postupně připravujeme a budeme je v pravidelných intervalech přidávat.

Pro vysokoškoláky a mladé profesionály

„Sám si pamatuji ten pocit bezmoci a nudy, když jsem projížděl pracovní portály a četl pořád dokola se opakující popisy pozic. Chtěl jsem vědět, jestli se mi tam bude líbit, kdo jsou vůbec ti lidi, co tu inzerují, je pravda, co píšou?“ říká Jan Klusoň, proud chief Proudly. Umožňujeme vysokoškolákům a mladým profesionálům poznat firemní atmosféru i jejich budoucí kolegy a šéfy, a rozhodnout se, zda je to to pravé, co hledají. Multimediální obsah firemních karet tvoří videa, reálné fotografie a rozhovory s lidmi, se kterými budou trávit čas. Projekt funguje na podobném principu jako Tinder – zprostředkuje emoci, která je holým textem nesdělitelná. Proudly. má také  svou redakci. Ta připravuje inspirativní obsah, který pomůže vysokoškolákům vybudovat sebevědomí a zlepšit své pracovní schopnosti.

Pro zaměstnavatele

Každá firma je unikátní – svým příběhem a vizí, skvělým kolektivem, výsledky,  nebo bláznivým šéfem. Nezáleží na tom, jestli je velká, slavná nebo je právě na startu. Svojí originalitou dokáže každá přitáhnout ty správné talenty, které sdílejí její kulturu a jsou zkrátka „ti praví“ . A přesně to mohou společnosti na Proudly zdůraznit a neomezovat se na pouhý popis pracovní pozice. Náš produkční tým připraví videa, rozhovory, fotografie i texty, které přiblíží, jak se zaměstnancům ve firmě žije a hlavně pracuje. Korporace, start-upy i progresivní agentury mohou pomocí našich služeb efektivně oslovit talenty, které by jinak možná minuly.

Projekt dnes spouštíme ve zkušebním provozu. Budeme se těšit na veškeré připomínky a zpětnou vazbu od našich uživatelů. V lednu 2016 pro vás připravujeme plný provoz portálu Proudly.

www.proudly.cz

Za projektem stojí autoři portálu Jízdomat.cz, který je jedničkou na českém a slovenském trhu v oblasti spolujízdy autem. Proudly.cz staví na kariérním portálu UniJobs.cz s komunitou v řádu desetitisíců VŠ studentů. Tým stojí také za úspěchem společnosti Studenta media a v současné době se stará o největší komunitu studentů v České republice.