Trend Micro vybral Arrow jako globálního distributora roku 2015

4.11.2015 – Společnost Arrow oznámila na globálním partnerském summitu Trend Micro v kalifornském Rancho Palos Verdes, že získala ocenění „2015 Trend Micro Global Distributor of the Year Award“. (TZ)

„Strategická aliance Arrow se společností Trend Micro nadále posiluje díky tomu, že jsme byli vybráni jako jediný distributor pro jejich Deep Discovery Evaluation Program, a také díky nedávnému oznámení, že jsme se stali výhradním autorizovaným školicím centrem pro Trend Micro v Severní Americe,“ řekl Howard Goldberg, president Arrow pro globální obchod s podnikovými IT řešeními pro Severní Ameriku. „Arrow vnímá Trend Micro jako strategického partnera pro naše obchodní aktivity v Severní Americe a EMEA pro oblast bezpečnosti datových center, cloudu, koncových bodů a technologie detekce narušení.“

„Úspěch demonstrovaný společností Arrow je skutečně působivý,“ řekl Partha Panda, vicepresident pro globální obchodní kanály a aliance ve společnosti Trend Micro. „Reselleři Arrow získávají prospěch z rozsáhlých znalostí vedoucích technologií od Trend Micro na trhu a ze své dokonalosti při dodávání řešení, která pomáhají řešit aktuální výzvy v oblasti bezpečnosti a zajištění souladu s předpisy.“

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated, globální lídr v oblasti bezpečnostního softwaru, usiluje o zajištění bezpečnosti ve světě vyměňujícím si digitální informace. Řešení Trend Micro, která staví na 26 letech zkušeností, poskytují spotřebitelům, podnikům a státním institucím vrstvenou datovou bezpečnost, aby chránila informace na mobilních zařízeních, v koncových bodech, branách, serverech a v cloudu. Trend Micro umožňuje inteligentní ochranu informací díky inovativním bezpečnostním technologiím, které se snadno nasazují, spravují a přizpůsobují vyvíjejícímu se ekosystému. Veškerá řešení Trend Micro jsou založena na globální inteligenci vyhodnocující hrozby, infrastruktuře Trend Micro™ Smart Protection Network™, a jsou podporována více než 1200 experty pro oblast hrozeb z celého světa. Pro více informací navštivte TrendMicro.com.

O společnosti Arrow

Arrow Electronics je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových výpočetních řešení. Společnost Arrow působí jako distribuční partner pro více než 100 tisíc výrobců OEM, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě více než 460 poboček v 56 zemích.