Řešení RSA Archer GRC má nové uživatelské možnosti

PRAHA, 26. listopadu 2015: RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, dnes oznámila rozšíření uživatelských možností všech řešení RSA Archer. Nové, na úlohy orientované rozhraní řešení RSA Archer GRC je navrženo tak, aby poskytovalo individualizované uživatelské prostředí pro první linii obrany a pomáhalo uživatelům v obchodních jednotkách určovat priority a soustředit se na úkoly s největším vlivem na obchodní priority a projektové termíny. Nové pokročilé konfigurační možnosti jsou také vytvořeny tak, aby manažerům obchodních jednotek umožňovaly prohlížet historii rizik, konfigurovat klíčové sestavy a přizpůsobovat akční tlačítka pro zajištění rychlého přístupu k specifickým akcím z jediného řídicího panelu. (TZ)

Dále byly nové funkce doplněny do řešení RSA Archer Operational Risk Management. To

je navrženo s cílem poskytovat ucelený pohled na rizika s obchodním kontextem vázaným na rizikové případy použití a s cílem usnadňovat manažerům rizik řízení vyhodnocovacích kampaní, sledování metrik a ztrát a vykazování rizik pomocí tisíců předdefinovaných sestav, analýz rizik, řídicích panelů i sestav improvizovaně vytvořených ve vykazovacím nástroji.

Funkce a možnosti poskytované v nejnovější nabídce řešení RSA Archer GRC jsou k dispozici pouze pro nové místní instalace od 10. listopadu 2015.

O divizi RSA

Bezpečnostní řešení společnosti RSA založená na informacích pomáhají organizacím snižovat rizika, se kterými se musejí vyrovnávat v digitálním světě. Řešení RSA umožňují zákazníkům na základě přehledu, analýzy a akcí zjišťovat pokročilé hrozby, prošetřovat je a reagovat na ně, řídit známá i nově vznikající rizika, potvrzovat a spravovat identity a v konečném důsledku předcházet krádežím duševního vlastnictví, podvodům a kybernetické kriminalitě. Další informace o divizi RSA naleznete na webu na adrese www.rsa.com.

O společnosti EMC

Společnost EMC Corporation je globálním lídrem, který umožňuje firmám a poskytovatelům služeb transformovat jejich každodenní fungování a poskytovat IT jako službu. Základem této transformace je cloud computing. Prostřednictvím inovativních produktů a služeb společnost EMC urychluje přechod ke cloud computingu, a napomáhá tak IT oddělením ukládat, spravovat, chránit a analyzovat jejich nejcennější aktiva – informace – dynamičtějším, důvěryhodnějším a nákladově efektivnějším způsobem.

Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc.com.

Pro bližší informace se prosím obraťte na pana Bradyho Clougha z agentury Southpaw Productions na čísle: +420 777 723 599 nebo na clough@southpawpro.cz.