Genius HS-M430 skvělý zvuk pro každého

V Brně 1.12.2015 – Společnost Genius uvádí nová lehká designová náhlavní sluchátka Genius HS-M430. Kvalita reprodukce, design, skladnost a ideální doplněk pro mobilní telefon, to jsou znaky vystihující tuto novinku od Genius. (TZ)

HS-M430 - small

Sluchátka Genius  HS-M430 jsou jasně díky své skládací konstrukci ideálním doplňkem a volbou pro každého uživatele co rád poslouchá hudbu, vyžaduje kvalitní reprodukci a náhlavní konstrukci, ale zároveň chce mít možnost sluchátka odložit a schovat do batohu nebo kabelky. Navíc jsou sluchátka vybavena speciálním plochým kabelem zaručujícím, že nedojde k jejímu zamotání v nepřehledný „chumel“ drátů. Celkově velice lehká konstrukce vážící pouhých 150g však nebude na hlavě rušit ani při dlouhém celodenním nošení.

Sluchátka ve své cenové kategorii nabízejí nadprůměrně čistý zvukový přednes s příjemným projevem hlubokých basových tónů. O takto kultivovanou reprodukci se starají dva neodymové měniče o průměru 40mm s frekvenčním rozsahem 15Hz-20KHz. Konstrukce náušníků příjemně sednou na uši a úměrně tlumí okolní ruchy. Aby při uživateli neutekl důležitý telefonát při poslechu oblíbené hudby, jsou sluchátka vybavena integrovaným mikrofonem umístěným na kabelu spolu s tlačítkem pro příjem hovoru a ovladačem hlasitosti.

Připojení k zařízení je zprostředkováno čtyř pólovým konektorem Jack 3,5mm.

Specifikace:

Genius
Provedení Černé, bílé
Konstrukce Náhlavní, skládací
Připojení Jack 3,5mm
Frekvenční rozsah 15Hz – 20KHz
Citlivost 105+3dB@1KHz
Měniče Neodymové o průměru 40mm
Hmotnost 150g

Doporučená koncová cena produktu Genius HS-M430 činí: 290,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Genius

Značka Genius je světovou ikonou ve výrobě počítačových periférií a příslušenství pro mobilní zařízení, která byla založena v roce 1983 v Taipei na Taiwanu společností KYE Systems Corp. Dnes tato společnost zaměstnává téměř 4000 lidí a za cíl si klade neustálý vývoj, vylepšování bezdrátových technologií, uživatelských funkcí a posouvat tak hranice v IT stále dál, to vše za účelem maximalizace uživatelského komfortu a zábavy z práce s těmito produkty.