MAFRA Slovakia má nový portál pusti.to

Portál pusti.to je plný zábavných a užitečných videí. Premiéru zde bude mít i unikátní internetový seriál Bude horšie, který je na Slovensku jako první svého druhu  natáčený na mobilní telefon. Pusti.to bude spolupracovat i s českým projektem Playtvak.cz. (TZ)

„Po úspěšném startu HNtelevízie chceme jít dál a tento nový projekt je dalším krokem k posílení video obsahu, v jehož úspěch věříme,“  říká Andrea Szőcsová, ředitelka digitálních médií vydavatelství MAFRA Slovakia.

„Na pusti.to budeme  samozřejmě spolupracovat s naší mateřskou mediální skupinou MAFRA, se kterou už teď sdílíme více videoprojektů z portálu Playtvak.cz. A i díky tomu chceme naplnit svůj slogan: zábava na jeden klik,“ doplňuje Petra Jamrichová, která je ve vydavatelství MAFRA Slovakia pověřená vedením videoprojektů.

V každém díle seriálu Bude horšie spolu otec se synem v obýváku  řeší konspirační teorii. Otce si zahrál populární  Pavol Topoľský. Autorem je jeden z nejznámějších slovenských dramaturgů a scenáristů – Stano Guštafík, který stál za Mafstory či Profesionály.

„Seriál Bude horšie vznikl jako úplně spontánní nápad. Z vydavatelství MAFRA Slovakia prišla začátkem léta nezávazná nabídka na vytvoření nápadů na krátké on-line pořady a z nich vznikl krátký, zhruba dvouminutový seriál,“ vysvětluje Guštafík.

Kromě seriálu najdete  na pusti.to  například i satirický lifestylový pořad Narýchlo kontroverzního herce Viktora Horiana, který v něm pravidelně glosuje šoubyznys a aktuální dění.

MAFRA Slovakia vydává Hospodárske noviny, měsíčník pro ženy Evita a odborné tituly Stratégie, Zdravotnícke noviny, Fit život, Diabetik, RUN, Obchod a Horeca, provozuje ekonomické a finanční portály Hnonline.sk, AAAdopyt.sk a organizuje setkání pro odbornou veřejnost. Vydavatelství působí na slovenském trhu od roku 1992. K 1.1.2015 změnilo název z ECOPRESS, a. s., na MAFRA Slovakia, a. s..