Rubikon PR pracuje pro iLoveServis

Praha, 2. prosince 2015 – iLoveServis je rychle rostoucí síť servisů mobilních telefonů, která působí po celé České republice. Od začátku prosince 2015 se dohodla na spolupráci s agenturou Rubikon PR. Agentura bude iLoveServisu pomáhat s PR i komunikaci na sociálních sítích. (TZ)

Společnost iLoveServis, úspěšná česká síť servisů mobilních zařízení si pro komunikaci s médii vybrala agenturu Rubikon PR. Agentura bude společnosti iLoveServis poskytovat i poradenství v oblasti sociálních sítí. Spolupráce běží od začátku prosince 2015.

iLoveServis je síť profesionálních servisů pro mobilní zařízení širokého spektra značek. V současnosti má pět poboček a sedmdesát sběrných míst. Je druhou největší servisní sítí v ČR. CEO iLoveServisu Adam Pavelka ke spolupráci s Rubikonem říká: „Od dubna 2014, kdy iLoveServis vznikl, se nám podařilo dostat mezi tři největší servisy v ČR. Uvědomujeme si, že spolu s rozvojem naší společnosti musíme profesionalizovat i naši komunikaci a zaměřit se na kanály, které jsme předtím plně nevyužívali. Rubikon nás oslovil zejména svou zkušeností z oblasti e-commerce a technologií, kde se úspěšně stará o klienty s podobným zaměřením.“

Managing Partner Rubikon PR Šimon Rákosník podotýká: „Vážíme si důvěry, kterou nám iLoveServis svěřil. Je to rychle se rozvíjející firma se silnou firemní kulturou a skvělým zákaznickým servisem. Chceme tyto kladné stránky přiblížit i novinářům a čtenářům médií. Těšíme se i na práci na sociálních kanálech iLoveServisu, protože nám dává velkou svobodu pro kreativní komunikaci.“

O iLove Servisu

Společnost iLoveServis poskytuje svým zákazníkům servis mobilních zařízení od dubna 2014. Věnuje se opravám širokého spektra značek, jako je Apple, Samsung, SONY, HTC, Lumia, Huawei nebo LG. V současnosti má 5 hlavních poboček a přes 70 sběrných míst. Řadí se tak mezi tři největší poskytovatele těchto služeb v České republice.