Michal Drahokoupil nyní pracuje pro RTB House

Michal Drahokoupil je novou posilou českého týmu mezinárodní společnosti RTB House. Drahokoupil pracoval na manažerských pozicích pro společnosti Kooperativa a Partners Financial Services, kde se věnoval komunikaci s klíčovými obchodními partnery a vzdělávání a rozvoji obchodníků. Své více než pětileté zkušenosti nasbíral mimo jiné při práci na tvorbě finančních plánů a investičních portfolií pro širokou klientelu. V RTB House, která se specializuje na online marketingové kampaně založené na výkonu, bude mít Drahokoupil na starosti obchodní činnosti pro Českou a Slovenskou republiku. (TZ)

“Velmi si cením příležitosti pracovat pro tak úspěšnou mezinárodní společnost – RTB House je sice na trhu pouhé tři roky, ale za tu dobu neuvěřitelně vyrostla. Věřím, že spolu s dalšími kolegy v pražském klientském centru společnosti budeme i nadále naplňovat vysoký standard poskytovaných služeb,” říká Michal Drahokoupil, nový Key Account Manager RTB House.

“Jsme velmi rádi, že můžeme v českém týmu RTB House přivítat Michala Drahokoupila, odborníka s několikaletými zkušenostmi v komunikaci a vedení a školení lidí. V České republice a na Slovensku vidíme velký potenciál k rozvoji našich aktivit. Těšíme se, že nová spolupráce s Michalem Drahokoupilem přinese nové možnosti právě v tomto regionu,” uvádí regionální ředitel RTB House Vladimír Houba.

Mezi agendu Michala Drahokoupila bude patřit rozvoj obchodní činnosti v České a Slovenské republice a komunikace s klíčovými obchodními partnery. Spolu s Martinem Douchou bude působit v nově otevřeném regionálním klientském centru RTB House v Praze, které poskytuje služby klientům v České republice a na Slovensku, v budoucnu také v Maďarsku a v zemích Pobaltí a Balkánu.

O RTB House

RTB House se specializuje na přesně cílenou display reklamu s řešeními zaměřenými na profilaci, cílení a získávání nejcennějších zákazníků na internetu. Technologie od RTB House umožňují jakémukoliv on-line obchodu, značce nebo výrobci spustit jemu přizpůsobené kampaně, které poskytují personalizovaný obsah jeho zákazníkům a to vše v reálném čase.

RTB House s centrálou ve Varšavě v Polsku působí na 33 trzích a celosvětově zajišťuje více než 650 reklamních kampaní. Pro své klienty nakupuje více než 3,5 mld. reklamních zobrazení za měsíc.

Tým RTB House poskytuje své služby od roku 2012. Více na http://www.rtbhouse.com/.