Tech Data Mobile se zúčastní veletrhu Mobile World Congress 2016

Barcelona, 16. února 2016 – Tech Data Mobile, divize společnosti Tech Data Europe specializovaná na distribuci mobilních produktů, služeb a řešení, stvrdí svoji roli vedoucí společnosti v tomto odvětví na letošním veletrhu Mobile World Congress (MWC). MWC, nejznámější výstava mobilního průmyslu, se bude konat v rámci čtyř dnů ve španělské Barceloně ve dnech 22. – 25. února 2016. (TZ)

Společnost Tech Data Mobile se veletrhu MWC účastní počtvrté za sebou a její přítomnost na tomto veletrhu bude opět výrazná a osobitá. Plně v souladu s letošním tématem veletrhu „Mobile is Everything“ (Vše je mobilní) Tech Data Mobile upozorní především na schopnost společnosti poskytovat komplexní „end-to-end“ služby a řešení v rychle se rozvíjejícím ekosystému technologií a současně zdůrazní růst společnosti, jehož bylo dosaženo pomocí silných partnerských vztahů se všemi klíčovými hráči v mobilním odvětví.

Stánek Tech Data Mobile dále představí řešení a služby nabízené partnerskými společnostmi včetně společnosti pro ochranu dat Silent Circle, specialistů na mobilní bezpečnost Lookout a také Microsoftu, jež představí své nové zařízení s velkou dotykovou obrazovkou Surface Hub, využívající výkonu špičkové cloudové technologie a operačního systému Windows 10 a poskytující vskutku mobilní a interaktivní řešení pro zlepšení obchodní spolupráce.

Společnost Tech Data Mobile bude v programu konference MWC 2016 zastupována Stephenem Nolanem, prvním viceprezidentem společnosti Tech Data Mobile, který se zúčastní panelové diskuze odborníků mobilního průmyslu na téma „Co-Opetition and Managed Services in the Digital Value Chain“ (Spolupráce a řízení služeb v rámci digitálního hodnotového řetězce). Nolan vystoupí spolu s Johnem Lagerlingem, viceprezidentem pro mobilní partnerství společnosti Facebook, a s Marcem Halbfingerem, výkonným ředitelem společnosti PCCW, a budou společně diskutovat o tom, jak se prodejci, operátoři, distributoři a druhotní prodejci přizpůsobují neustále se měnícímu ekosystému technologií, vzhledem k tomu, jak internet věcí (IoT) a systémy vše jako služba (XaaS) představují nové možností
a obchodní modely.

„Tohle je pro naše odvětví opravdu vzrušující období, princip mobility je čím dál hlouběji zakořeněný v našem každodenním životě, což znamená, že se zvyšuje potřeba služeb s přidanou hodnotou a potřeba integrovaných řešení, a obojí společnost Tech Data Mobile nabízí,“ uvedl Nolan. „Veletrh MWC 2016 pro nás představuje skvělou příležitost setkat se osobně s dlouhodobými partnery i novými hráči z celého odvětví, abychom se tak mohli připravit na další růst v tomto zajímavém novém světě konvergované technologie.“

Výstava společnosti Tech Data Mobile bude v rámci světového veletrhu Mobile World Congress 2016 umístěna v hale 6, stánku 6A40, v centru Fira Gran Via ve španělské Barceloně.

Pro více informací o veletrhu Mobile World Congress navštivte: http://www.mobileworldcongress.com

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 115 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 111. místě a dosáhla tržeb ve výši 27,7 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2015. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.