Foxconn Global Services Division (FGSD) má dva nové klíčové manažery

Pardubice, 15. března 2016 – Pardubická firma Foxconn Global Services Division (FGSD), pobočka Foxconn Global Service Solutions Divison pro region EMEA, součást společnosti Hon Hai Precision Industry Co Ltd. (Foxconn) Group, jmenovala dva nové strategické manažery. Eduard Lopez nastupuje na pozici Account Operations Manager a Martin Ryšavý na pozici Business Project Manager. Oba v souvislosti s růstem FGSD rozšíří tým v Pardubicích a zapojí se do příprav základů pro nové projekty rozvoje společnosti. (TZ)

FGSD se soustředí na strategické služby s přidanou hodnotou – opravy a renovace, sestavování lehkého příslušenství a správa dodavatelského řetězce pro skupinu Foxconn a její hlavní klienty. „V současné době si každý spojuje Foxconn s technologickou výrobou. Jen málo lidí ví, že máme také divize zodpovědné za strategické služby s přidanou hodnotou pro naše klíčové zákazníky. A to jsme my – FGSD. Ekonomika v Česku roste a my jsme tady od toho, abychom uspokojili a udrželi růst počtu zákazníků,“ řekl generální ředitel FGSD Jan van der Hoeven.

 

Eduard Lopez (51) nastupuje do FGSD jako Account Operations Manager zodpovídající za vztahy s klíčovými zákazníky. Do FGSD přichází z firmy Celestica, v níž pracoval dvanáct let na různých pozicích, od manažera týmu soustředícího se na vztahy se zákazníky přes manažera správy dodavatelského řetězce po ředitele týmu starajícího se o zákazníky. Lopez strávil posledních sedm let v rumunském městě Oradea. Je také certifikovaným lektorem a koučem strategických obchodních dovedností. Ke své nové pozici uvedl: „FGSD je dynamickou společností, která je součástí globální obchodní skupiny. Věřím, že do ní přináším hodnotu díky svým předchozím zkušenostem a pomohu jí zvládnout výzvy, které před námi nyní stojí.“

Martin Ryšavý (41) je zkušeným profesionálem v oblasti prodeje a do FGSD přichází z farmaceutického odvětví na pozici Business Project Manager a lídr týmu projektového řízení. Ve své roli bude zodpovědný za koordinaci týmu a zvyšování celkové kvality procesů projektového řízení. V FGSD naváže na bohatou kulturní rozmanitost.

„FGSD je obzvláště multikulturní prostředí – v našem pětičlenném týmu máme čtyři různé národnosti. Chceme stavět na rozmanitosti a procesy řídit efektivně tak, abychom našim zákazníkům dodali to nejlepší z nás jako jednotlivci i jako tým,“ řekl Martin Ryšavý. „Mou vizí je řídit projekty pomocí velice známých metod, jako je například Prince2, který pomáhá prezentovat FGSD jako spolehlivého obchodního partnera, a jasně ukázat, že dokážeme zvládnout i velké projekty. Musíme především usilovat o to, aby naše procesy projektového řízení byly jasné a vzájemně sladěné tak, aby FGSD mohla nadále poskytovat nejvyšší hodnotu současným i budoucím zákazníkům.“

FGSD roste ve všech svých klíčových obchodních oblastech, od oprav a renovací po dodávky sestav příslušenství a ostatní související logistické služby.

“V FGSD jsme si dobře vědomi současných trendů technologických aftersales služeb. Svět si stále více osvojuje mobilní technologie a zároveň se mnohem více zajímá o způsoby recyklace použitých zařízení a náhradních dílů. Chceme tu být pro naše klienty a vyjít vstříc jejich potřebám ještě dříve, než o nich budou sami vědět. Tímto způsobem jsme vytvářeli přidanou hodnotu v minulosti a hodláme v tom pokračovat  i nadále,“ řekl provozní ředitel FGSD Patrick Blunsdon.

Poznámka pro editory: Foxconn Global Services Division s.r.o. (FGSD) je pobočkou Foxconn Global Service Solutions Divison (Foxconn GSSD), součásti Hon Hai Precision Industry Co Ltd. (Foxconn) Group, pro region Evropy, Blízkého Východu a Afriky (EMEA). FGSD poskytuje strategické služby v oblasti záručního a pozáručního servisu, logistiky a projektového řízení pro celou skupinu Foxconn a její klienty. FGSD řídí projekty na evropské i celosvětové bázi. V České republice se FGSD soustředí zejména na opravy a modernizaci celých produktů a jednotlivých součástek, lehkou výrobu doplňkových produktů pro interní a externí zákazníky, dlouhodobé plánování a správu dodavatelského řetězce spojenou s distribucí elektronických komponentů pro externí partnery skupiny a Control Tower – speciální službu s přidanou hodnotou, která všechny procesy dělá flexibilními a zajišťuje, že jsou potřeby zákazníků naplněny v nejvyšším standardu.