OFFICE HUNTERS rozšiřuje svůj tým

PRAHA, 6. dubna – OFFICE HUNTERS, realitně konzultační společnost, která se specializuje na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor, získala do svého týmu nové posily. (TZ)

Tomáš Trč nastoupil na pozici Head of Marketing, na níž bude budovat značku OFFICE HUNTERS a zaměřovat se převážně na oblast on-line marketingu, sociálních sítí a interní komunikace. Jednou z dalších aktivit bude podpora webu jako důležitého komunikačního kanálu směrem ke klientům. V minulosti pracoval pro agentury Ogilvy Interactive Prague, CreativeDreams nebo Lemonade. Na starosti měl klienty IBM, PPF nebo Danone, je tvůrcem start-upu GeneratorSmluv.

Alena Maršálková z komunikační agentury Relative PR & Consultancy je bývalou investigativní reportérkou. Má mnohaleté zkušenosti z médií a veřejné správy. Druhým rokem přednáší na vysoké škole NEWTON College mediální komunikaci. V OFFICE HUNTERS bude mít na starost off-line komunikaci zaměřenou na témata kolem kancelářských a obchodních realit.

O OFFICE HUNTERS s. r. o.

OFFICE HUNTERS je realitně konzultační společnost, která se specializuje na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor.  Společnost založili před téměř třemi roky tři bratři, Filip, Lukáš a Jan Veselí, po letitých zkušenostech v realitním businessu. Za tuto dobu se OFFICE HUNTERS dostala mezi přední realitní agenty.  Své portfolio nabídek zaměřuje na oblast Prahy a Středočeského kraje.

Více informací na: www.officehunters.cz, www.facebook.com/OFFICE-HUNTERS-592110397523373/.