Studenti na VŠCHT Praha pořádají pro spolužáky Veletrh iKariéra

Dne 20. 4. 2016 se koná Veletrh iKariéra VŠCHT Praha. Na největším chemickém pracovním veletrhu v České republice se letos prezentuje rekordních 40 firem se zájmem o absolventy. (TZ)

Už tradičně studentská organizace IAESTE organizuje na VŠCHT Veletrh iKariéra.

Letošního 22. ročníku se účastní 40 firem z různých chemických oborů. Příkladem jsou

Zentiva, Škoda AUTO nebo Plzeňský Prazdroj, které podle průzkumu Universum 2016

patří mezi nejlepší zaměstnavatele.

Veletrh na VŠCHT Praha každoročně navštíví víc než 1500 studentů, kteří si mohou zkusit přijímací pohovor, nechat si zkontrolovat životopis, a ještě si na něj během veletrhu pořídit fotografii od profesionála. Kromě toho jsou pro studenty připraveny i přednášky a novinkou je funzóna, kde si návštěvníci odpočinou po náročném dni. Součástí programu jsou i soutěže, ve kterých mohou studenti vyhrát poukazy do knihkupectví, jazykový kurz apod.

Veletrh na VŠCHT Praha je jedním ze série 6 veletrhů iKariéra, které probíhají po celé České republice. Pořadatelem je mezinárodní studentská organizace IAESTE, která pomáhá studentům technických škol s pracovními zkušenostmi, ať už v podobě zahraniční praxe, nebo s projekty pod značkou iKariéra. Díky IAESTE vycestuje každoročně více než 140 českých studentů na pracovní zahraniční stáž.

web: www.veletrhy.ikariera.cz/vscht/media

kontaktní osoba: Lenka Kadeřábková