FAYN snižuje cenu mobilního internetu až o pětinu

Brno, 19. března 2016 – Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí a pevných linek, od dnešního dne snižuje ceny balíčků mobilního internetu až o 18 %. (TZ)

FAYN tyto balíčky nabízí k jakémukoli svému mobilnímu tarifu, přičemž jejich požadovanou velikost si každý zákazník volí sám ve své zákaznické zóně. Balíček si lze aktivovat kdykoliv během fakturačního období, a to i opakovaně.

Tarif CENY MOBILNÍHO INTERNETU FAYN
PŮVODNÍ CENA NOVÁ CENA SNÍŽENÍ CENY
25 MB / 24 hodin 15,99 Kč 15,99 Kč beze změny
150 MB / měsíc 80 Kč 80 Kč beze změny
500 MB / měsíc 200 Kč 180 Kč o 10 % / o 20 Kč
1000 MB / měsíc 340 Kč 280 Kč o 18 % / o 60 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %). Veškeré tarify FAYN jsou dostupné bez závazků s platbou z kreditu nebo na fakturu.

„Na rozdíl od většiny konkurence dáváme našim zákazníkům velkou svobodu. Naše služby jsou bez závazku, hrazené z kreditu nebo na fakturu, datové balíčky si řídí každý zákazník sám. Navíc nerozlišujeme, kde a jak mobilní internet zákazník využije. V mobilu s voláním nebo bez, v tabletu nebo notebooku,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Další informace jsou k dispozici na webu www.fayn.cz, konkrétně detaily mobilních tarifů pak na adrese www.fayn.cz/mobil a www.fayn.cz/data. Ke všem svým mobilním tarifům navíc FAYN přibaluje možnost volat mimořádně výhodně přes internet.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.cz a www.faynmobil.cz.