Tech Data Europe uzavřela nový distribuční kontrakt se společností Lookout

Praha, 27. 4. 2016 – Společnost Tech Data Europe oznámila nový celoevropský distribuční kontrakt s předním světovým specialistou na mobilní bezpečnost společností Lookout. Cloudové řešení firmy Lookout, které si zákazníci můžou pořídit prostřednictvím divize Tech Data Mobile, chrání jednotlivce i společnosti pokročilou predikcí. Zastaví tak útoky ještě dřív, než dokážou napáchat škody. (TZ)

Díky tomuto kontraktu rozšíří divize Tech Data Mobile své produktové portfolio o licence produktů Lookout Premium, čímž svým resellerům poskytne další skvělý nástroj pro zvýšení jejich obratů v oblasti mobilních řešení, doplňků, nositelné elektroniky a softwaru. Mobilní aplikace firmy Lookout pro iOS a Android zařízení poskytuje veškerou ochranu potřebnou pro zabezpečení mobilních zařízení včetně automatické ochrany proti virům, malwaru
a spywaru, ochranu při ztrátě nebo krádeži telefonu, správu soukromí a zálohování.

„Problém ochrany před hrozbami kybernetických útoků, ať už u jednotlivce nebo firmy, nebyl nikdy tak aktuální jako dnes, kdy je virů a malwaru stále více a více a jsou již velice sofistikované,“ řekl Stephen Nolan, senior viceprezident z Tech Data Mobile. „Máme radost, že můžeme nově do našich mobilních řešení integrovat výkonnou ochranu právě od společnosti Lookout,“ doplnil Nolan.

„Váš telefon je centrem vašeho života a jeho ochrana patří k základním opatřením, které musí každý jednotlivec udělat,“ řekl Gert-Jan Schenk, viceprezident z Lookout EMEA. „Díky novému partnerství budeme schopni prostřednictvím rozsáhlé celoevropské distribuční sítě Tech Daty nabídnout naše zákaznická řešení, která přinášejí skutečnou hodnotu pro resellery,“ doplnil Schenk.

Nový program pro nákup licencí firmy Lookout – Smart Code Licencing, umožňuje velice jednoduše nakupovat licence Premium nabídek jak pro firemní, tak i koncové zákazníky.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 105 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 107. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2016. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.