Spolupráce s Airbnb pokračuje – nově kredit 100 eur pro hostitele

Partnerství T-Mobile a Airbnb zahájené v dubnu 2015 pokračuje, navíc se rozšířilo o novou nabídku. V jejím rámci získá každý uživatel, který se na Airbnb zaregistruje prostřednictvím T-Mobile jako hostitel, kredit v hodnotě 100 eur na platbu ubytování. Tuto výhodu lze kombinovat s dosavadní nabídkou poukazu na 30 eur při registraci služby přes operátora.    (TZ)

Každý, kdo v období od 16. května do 31. srpna 2016 zaregistruje na Airbnb svou nemovitost nacházející se v České republice, obdrží voucher v hodnotě 100 eur na platbu ubytování na svých cestách. Podmínkou pro získání slevy je přijetí a dokončení minimálně jedné rezervace v minimální hodnotě 25 eur (cena za ubytování včetně poplatku za úklid, ale bez servisního poplatku pro Airbnb) do 30. září 2016.

Současně zůstává v platnosti promo akce spuštěná v dubnu loňského roku, v jejímž rámci získá každý uživatel, který se na Airbnb zaregistruje prostřednictvím operátora, poukaz v hodnotě 30 eur na platbu ubytování (více zde). Obě nabídky je případně možné zkombinovat – zákazník se tedy může nejdříve registrovat do Airbnb přes T-Mobile a získat slevu 30 eur, následně k již existujícímu účtu zaregistrovat svou nemovitost a po prvním ubytování obdržet 100eur kupón.

Airbnb umožňuje vyhledávání a placení ubytování v soukromých bytech a domech po celém světě včetně České republiky. Momentálně nabízí prostřednictvím své webové nebo mobilní aplikace okolo dvou milionů možností ubytování ve více než 34 tisících měst a 191 zemích. Tato služba spojuje lidi s jedinečnými cestovatelskými zkušenostmi a umožňuje zajištění ubytování v objektech všech typů a v širokém cenovém rozpětí, ať už jde o byt na jednu noc, hrad na víkend nebo třeba vilu na měsíc. Díky ubytování v soukromí uživatelé Airbnb obvykle ušetří (ve srovnání s klasickými penziony a hotely).

Nabídka bude prezentována na portálu Našim pro radost. Možnost registrace a bližší informace najdete od 16. 5. 2016 na www.nasimproradost.cz/airbnbhostitel.

O T-Mobile

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996 a od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. S šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na zodpovědný přístup k podnikání a společnosti. Zapojil se do celosvětové iniciativy UN Global Compact a sjednotil své poslání i každodenní činnosti s deseti obecně přijímanými principy společenské odpovědnosti v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů) a www.prosvetkolemnas.cz (CSR aktivity společnosti).