Tech Data zpřístupnila řešení BitTitan prostřednictvím cloudové platformy StreamOne

Praha, 19. 5. 2016 – Tech Data zpřístupnila pro své zákazníky řešení společnosti BitTitan prostřednictvím cloudové platformy StreamOne. Reselleři tak získají jednoduchý přístup k nástrojům na převod svých zákazníků do cloudu. (TZ)

MigrationWiz a DeploymentPro společnosti BitTitan jsou řešení, která umožňují rychlý a jednoduchý přechod mailových schránek a dat z jakékoliv platformy na Office 365 s automatickým škálováním
a nastavením cloudu. A to bez přerušení práce. Díky těmto nástrojům v platformě StreamOne budou reselleři řídit migrace na Office 365 rychle a efektivně.

Zmiňovaná řešení jsou ideální pro použití s programem Microsoft Cloud Solution Provider (CSP). Současní Microsoft partneři tak budou mít k platformě okamžitý přístup. Tech Data je navíc od začátku úzce spjatá s uvedením programu Microsoft CSP v Evropě a také se stala exkluzivním distributorem řešení BitTitan na evropském trhu.

„Dostupnost řešení BitTitan prostřednictvím platformy StreamOne poskytuje Microsoft partnerům argumenty k tomu, aby své zákazníky přesvědčili, že budou schopni migrovat jejich e-mailové schránky a data rychle, efektivně a s nízkými náklady. Migrace na Office 365 je pro naše partnery vynikající příležitostí. Díky jednoduchému a automatizovanému přístupu k řešením BitTitan v Tech Data cloudu je celý proces migrace pro zákazníky bezproblémový,“ řekl David Newbould, Cloud Services Director Europe v Tech Data.

Řešení BitTitan jsou již nyní využívána pro několik migračních projektů zákazníků Tech Data
a společnost očekává výrazný nárůst jejich počtu v nejbližších měsících. Lon Clark, Global Alliance Manager ve společnosti BitTitan uvítal zařazení řešení MigrationWiz a DeploymentPro do platformy StreamOne.

„Microsoft partneři ve značné míře využívají prostřednictvím platformy StreamOne naše nástroje,
a mohou se tak posunout za hranice běžných migrací e-mailů a dat. Reselleři díky přístupu k řešením MigrationWiz nebo DeploymentPro poskytnou svým zákazníkům bezproblémový přechod na Office 365. Zároveň jim to otevírá další obchodní příležitosti.“

Použitím StreamOne mohou reselleři jednoduše převést předplatné Microsoft Open a Advisory svých zákazníků do programu Cloud Solution Provider (CSP). Uživatelské rozhraní bylo vylepšeno tak, aby celý proces proběhl hladce pro obě strany. Přenos domén, schvalování smluvních podmínek
a ověřování jsou automatizované. Souhrnné vyúčtování znamená to, že všechny informace o koncových uživatelích a detailech licencí jsou prodejcům poskytovány v rámci jedné faktury. Alternativně může být vydána faktura pro každého koncového uživatele zvlášť.

Tech Data připravuje i další vylepšení, která usnadní nákup doplňkových služeb, například dodatečného úložného prostoru pro Office 365. Ty budou implementovány do konce května. Partneři se navíc mohou těšit na pravidelný vývoj cloudové platformy StreamOne.

Reselleři mohou prostřednictvím Tech Data cloudu poskytnout široké portfolio služeb lídrů na trhu, včetně AirVM, Cisco, IBM, HP, Microsoft, Veeam a VMware. Tyto služby jim umožňují nabízet cloudová řešení bez nutnosti výrazných investic a získat jedinečné znalosti a schopnosti podle měnících se potřeb zákazníků. Platformu StreamOne mohou reselleři použít pro řízení všech interakcí se svými zákazníky a také pro vyúčtování.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 105 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 107. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2016. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.