DVTV nově ve videotéce UPC

/Praha, 7. června/ UPC přidává od června vybrané pořady internetové televize Drtinová Veselovský TV (DVTV) do videotéky My Prime. Hned od počátku bude ke zhlédnutí čtyřicítka nejsledovanějších videorozhovorů letošního roku. Nabídka se bude pravidelně v týdenním intervalu rozšiřovat a obměňovat o nová videa. (TZ)

Pořady jsou dostupné ve vysokém rozlišení a bez reklam na téměř 200 tisících set-top-boxech a v mobilní televizi Horizon Go, kterou využívá 60 000 zákazníků UPC.

Spuštění rozhovorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského v nabídce UPC komentuje její marketingový ředitel Jan Kohout:

„Chceme se soustředit na zvyšování pestrosti žánrové skladby videotéky My Prime
a právě publicistické pořady nám doposud chyběly. Dohodou s Economií na zařazení rozhovorů z dílny DVTV doplňujeme repertoár filmů, dokumentů, pohádek a seriálů v My Prime. Průběžně budeme vyhodnocovat reakce diváků a sledovanost DVTV a podle toho se budeme rozhodovat o případném zařazení dalších videí.“

Pro diváky jsou připraveny exkluzivní rozhovory na politická, byznysová a společenská témata se zajímavými českými osobnostmi. Výběr nejsledovanějších pořadů z dílny DVTV přibude k již existujícímu archivu České televize, Novy, Primy a Disney channel. Diváci se mohou těšit například na rozhovory se Zdeňkem Svěrákem, Terezou Voříškovou, Jirkou Králem, Teri Blitzen či Emmou Smetana.

Na Horizon set-top-boxech (HD Mediabox a HD DVR Mediabox) jsou pořady DVTV umístěny ve videotéce My Prime, ve složce DVTV. V mobilní televizi Horizon Go na smartphonech, tabletech a počítačích je DVTV součástí kategorie Publicistika v záložce Na vyžádání.

UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,4 milionu domácností. Služby UPC využívá přibližně 600 tisíc zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global – největšího kabelového operátora s pobočkami ve více než 30 zemích světa napříč Evropou, Latinskou Amerikou a Karibikem. Jeho klienti využívají 59 milionů služeb. Skupina zahrnuje evropské spotřebitelské značky Virgin Media, Ziggo, UPC, Unitymedia a Telenet.