Kupte si Honor 7 nebo Honor 5X a získejte čtyřdenní vstup na Colours of Ostrava zdarma

Praha, 7. června 2016 – Značka mobilních telefonů Honor ve spolupráci s e-shopem Alza.cz připravily speciální nabídku pro všechny milovníky hudby a letní zábavy. Ke každému zakoupenému modelu smartphonu Honor 7 nebo Honor 5X rozdává Honor volný vstup na ostravský hudební svátek Colours of Ostrava zdarma. Nabídka platí pro 500 nejrychlejších, kteří si u Alza.cz aktuální vlajkovou loď Honor 7 nebo novinku Honor 5X zakoupí v období od 6. do 19. června. (TZ)

Jak vstupenku získat?

Stačí na webu www.honor5x.cz/colours a www.honor7.cz/colours nahrát skrze formulář scan účtenky, IMEI číslo telefonu (naleznete na prodejní krabičce) a jméno, na které bude volný vstup na Colours of Ostrava rezervován. Lístek bude k vyzvednutí přímo na hlavní pokladně festivalu.

Honor 7 – odolný a výkonný smartphone, který si zamilovala i Eva Samková

Mezi hlavní lákadla smartphonu Honor 7 patří odolné tělo z leteckého hliníku, přesná čtečka otisku prstů chránící soukromí svého majitele nebo 5,2palcový displej s FullHD rozlišením.

Své zážitky z Colours of Ostrava si můžete uchovat také díky hlavnímu fotoaparátu s rozlišením 20 MPx a přednímu selfie fotoaparátu s vlastní přisvětlovací diodou. Výhody vlajkové lodi Honor 7 zlákaly i olympijskou vítězku ve snowboardcrossu Evu Samkovou, která je tváří značky Honor v České republice.

Hlavní parametry Honor 7:

  • Tělo z leteckého hliníku
  • Čtečka otisků prstů
  • 5,2“ FullHD displej
  • 20 MPx hlavní fotoaparát
  • 3.100 mAh baterie

Honor 5X – multimediální centrum do kapsy

Honor 5X překvapí svým bohatým technologickým vybavením a designem módního doplňku. Kovové tělo s velkým 5,5“ FullHD displejem, kvalitní 13MPx fotoaparát a dostatečně silný hardware dělají z Honoru 5X ideální multimediální a herní zařízení. Telefon lze v jeden čas osadit dvěma aktivními SIM kartami, což ocení lidé se služebním i soukromým telefonním číslem. Už žádné nošení dvou různých telefonů.  O dokonalý vzhled selfies se postará funkce automatického zkrášlení vzhledu pleti a vyhrát si lze s desítkami dalších kreativních fotografických filtrů.

Hlavní parametry:

  • Tělo z broušeného hliníku
  • Čtečka otisků prstů
  • 5,5“ FullHD displej
  • 2 GB RAM
  • DualSIM + microSD (až 3 aktivní karty v jeden čas)

Více informací ráda poskytne

Veronika Schieblová

PR Executive

Inspiro Solutions s.r.o.

Drtinova 8, Praha 5

M: +420 724 090 495

E: veronika.schieblova@inspiro-solutions.cz

O značce mobilních telefonů Honor

Honor je nová odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. Honor přichází na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení Honor spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky Honor, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací.

Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku www.facebook.com/HonorCZSK.