Nečekaně mocný zvuk BEOPLAY A1 zní i v Česku

15. června 2016 – Společnost Bang & Olufsen zahájila v České republice prodej svého ultrapřenosného reproduktoru BeoPlay A1. Design od návrhářky Cecilie Manz zaujme ušlechtilými materiály, kovem, kůží a kvalitním odolným plastem s příjemným protiskluzovým povrchem. Kruhový reproduktor v odolném šasi se sympatickými rozměry a praktickým koženým poutkem lze snadno zavěsit ale i velmi pohodlně přenášet. S tím se pojí i nadstandardní výdrž 24 hodin. Nečeká na vás jen kvalitní zvuk typický pro výrobky řady BeoPlay, ale také funkce handsfree volání, díky které již nebudete muset spěchat k telefonu. (TZ)

BeoPlay A1 v sobě ukrývá zesilovače se špičkovým výkonem 2 x 140W napájené 2200mAh baterií a dva elektroakustické měniče s vyzařováním zvuku do 360 stupňů. Ty zaplní hudbou každý kout a díky oddělení výškové a basové sekce poskytnou nečekaně mohutný, čistý zvuk v celém frekvenčním spektru 60 Hz – 24 kHz. Zajímavostí je mikrofon, kterému promyšlené tvarování základny zařízení umožňuje čistě zachytit hlas přicházející z jakéhokoliv směru.

I v oblasti konektorové výbavy jde BeoPlay A1 s dobou. Pro nabíjení je vybaveno konektorem USB-C, který kromě přenosu energie proudem až 3A zajistí případnou možnost propojení reproduktoru i mikrofonu s počítači, které nejsou vybaveny technologií Bluetooth. Posledním způsobem připojení k hudebnímu zdroji je standardní konektor 3,5mm audio jack.

BeoPlay A1 je ideálním společníkem na výlety v přírodě stejně jako skvělým ozvučení pro zahradní párty. Vnitřní komponenty chrání velice pevná konstrukce a šrámy, které zařízení za svůj život posbírá, mu jen přidají na osobitosti.

Dostupnost

Nejnovější přírůstek do rodiny BeoPlay vstoupil na český trh ve dvou barevných variantách – stříbrné Natural a mechově zelené Moss Green a je k dispozici za doporučenou cenu 6 799 Kč.

Produktové fotografie ve vysokém rozlišení jsou k dispozici na www.dropbox.com. Další informace o produktu i značce najdete na www.beoplay.com.