CleverBus nyní umožňuje nonstop provoz

Integrační platforma CleverBus funguje jako prostředník pro výměnu informací mezi IT systémy. Umožňuje jim komunikovat mezi sebou formou zpráv a požadavků, spolehlivě, v reálném čase a je proslulá svým chytrým přístupem k řešení problémů. Nyní přináší nové funkčnosti v Enterprise verzi, a v příštích dnech i v Community Edition, která je licencována jako Open Source na GitHubu.   (TZ)

Nejdůležitější funkcí CleverBus 2.3.0 EE je jednoznačně možnost nasazování nových verzí systémů a implementací ESB (Enterprise Service Bus) služeb za provozu. Nově lze též naplánovat odstávku některých externích systémů, které nejsou provozovány s vysokou dostupností. „Tyto funkce jsou možné díky evidenci konfigurace ESB v databázi a s ní spojené horizontální škálovatelnosti, tedy paralelnímu běhu více aplikačních ESB nódů.“ prozradil Michal Červinka, šéf vývoje CleverBusu a také nastínil plány pro podzimní release: „Do budoucna pracujeme na rozsáhlejší podpoře business procesů, oddělení webového uživatelského rozhraní od samotného ESB a s tím spojené novinky týkající se hromadných akcí se zprávami a správy uživatelů a jejich rolí.“

Nová verze CleverBusu  již má i svou první implementaci: díky bezodstávkovému provozu celé integrační platformy můžete využívat v kteroukoli denní i noční dobu například služby společnosti Sazka Mobile.

Nové funkce získá také Community Edition publikovaná jako Open Source, která ve verzi 2.1.0 umožní plně nadefinovat odstávky externího systému. V této verzi také půjde stanovit maximální zátěžové podmínky pro daný externí systém, službu a operaci a dojde k úpravě funkčnosti upozornění v monitoringu.

O Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 600 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty, společnost CTS pak v oblasti investičního bankovnictví.
Více informací o skupině Cleverlance Group najdete na adrese: www.cleverlance.com.

https://twitter.com/cleverlance

https://www.facebook.com/#!/Cleverlance