Airbnb spolupracuje s LEO Express. Noví hostitelé získají 4 500 Kč na nákup jízdenek

Komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, nově spolupracuje s českou dopravní společností LEO Express. Noví hostitelé mohou v rámci partnerské nabídky získat 4 500 LEO korun, které mohou využít na nákup jízdenek.  Akce potrvá do 31. srpna 2016. (TZ)

V rámci kampaně bylo vytvořeno krátké video informující o možnosti nabídky dočasně prázdných ubytovacích kapacit hostům z celého světa přes platformu Airbnb. Video je možné shlédnout i  stáhnout na této adrese. Kampaň bude komunikována prostřednictvím sociální sítě Facebook, webové stránky LEO Express, newsletteru, direct mailu, webové stránky, palubního časopisu, letáků a TV ve vlacích LEO Express.

Podmínkou získání 4 500 LEO korun na zákaznický účet LEO Express je vytvoření nové nabídky ubytování na Airbnb kliknutím na speciálně vytvořený link. Nabídka ubytování se musí nacházet v Praze nebo v okruhu 25 km od hranic Prahy.  Nový hostitel musí přijmout a dokončit minimálně jednu rezervaci nové nabídky s minimální hodnotou rezervace € 75 a to do 31. srpna 2016. Podmínkou je také vytvoření účtu u LEO Express, kam bude odměna zaslána. Oprávnění účastníci získají odměnu do 14 pracovních dnů po dokončení rezervace. Více informací naleznete na stránkách www.le.cz/airbnb.

O Airbnb

Společnost Airbnb byla založena v srpnu 2008 a sídlí v kalifornském San Franciscu. Airbnb je důvěryhodná komunitní platforma, díky které mohou její uživatelé přes počítač, mobilní telefon či tablet, nabízet, vyhledávat a rezervovat jedinečné možnosti ubytování po celém světě.  Ať už se jedná o přenocování v pěkném apartmánu, týdenní pobyt na hradě nebo měsíční prázdniny ve vile. Navíc v mnoha cenových úrovních, ve více než 34 000 městech a 190 zemích světa. Airbnb se svým prvotřídním zákaznickým servisem a rostoucí komunitou uživatelů nabízí nejjednodušší způsob, jakým mohou lidé zpeněžit své nevyužité ubytovací kapacity, a jak je mohou nabídnout milionům zájemců z celého světa.