Profesionální tablety Microsoft Surface skladem na CZC.cz

Praha, 1. 7. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přináší na český trh profesionální tablety Microsoft Surface pro ty nejnáročnější uživatele. V nabídce se nachází jak 12,3“ modely z nejnovější produktové řady Microsoft Surface Pro 4, tak dvojice 10,8“ variant z řady 3. Spolu s tablety prodejce rozšířil nabídku také o příslušenství sahající od speciálních dotykových per přes obaly a klávesnice v jednom až po dokovací stanice. (TZ)

Čtvrtá generace tabletu Surface Pro se vyznačuje 12,3“ displejem s rozlišením 2 736 x 1 824 pixelů, který při použití speciálního dotykového pera dokáže rozeznat až 1024 úrovní tlaku. Při práci jej před poškozením brání čtvrtá generace ochranného skla Gorilla Glass, během přenášení a cestování pak jako ochranný prvek poslouží také odnímatelná podsvícená klávesnice TypeCover se skleněným touchpadem a čtečkou otisků prstů.

Pracovní tempo zařízení udává dle zvolené konfigurace jeden z Intel Core procesorů šesté generace Skylake. Vybírat mohou zákazníci mezi úspornější variantou s procesorem Intel Core M, případně sáhnout po výkonnějším modelu s Intel Core i5 nebo i7. Od toho se odvíjí také velikost operační paměti a SSD disku, přičemž v nejvyšší variantě lze počítat s 16 GB RAM a 512GB SSD diskem.

Na zadní straně hořčíkového těla má své místo polohovatelný stojánek, který doplňuje také 8Mpx kamerka s autofokusem. Prostřednictvím 5Mpx přední kamerky se pak lze přihlašovat do systému s využitím funkce Windows Hello. Potěší také tloušťka pouhých 8,45 mm a váha 786 g, respektive 766 g ve verzi s procesorem Intel Core M.

Zařízení Microsoft Surface Pro 4 jsou k dispozici na CZC.cz celkem v 6 výkonnostních variantách, jejichž cena začíná na 27 099 Kč a končí na 66 399 Kč včetně DPH za nejvýkonnější model. Vedle čtvrté generace jsou dostupné také 2 modely z produktové řady Surface 3 s procesory Intel Atom. Cena nejlevnějšího modelu začíná na 16 199 Kč.

Prohlédnout kompletní nabídku zařízení Microsoft Surface v CZC.cz si můžete pod tímto odkazem. Vedle samotných zařízení prodejce nabízí také celou řadu příslušenství.

O společnosti CZC.cz:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice, což dokazuje i ocenění MasterCard Obchodník s elektronikou roku 2014 a 2015. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice je společnost schopna dodávat zboží ještě ve stejný čí následující den od objednání. Mezi její zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou a zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.czc.cz.