Full HD televizory Philips

Praha, 20. července 2016 – Součástí nového portfolia televizorů značky Philips pro rok 2016 je široká škála Full HD modelů s úhlopříčkou obrazovky od 32 do 49 palců. Nové televize řady 4000 a 5000 obsahují funkce, které byly dříve dostupné pouze u vyšších modelů, a dokazují tak, že skvělá kvalita obrazu, prvotřídní design, inovativní zvukové řešení a funkce chytré platformy Smart TV i operačního systému Android TV mohou být k dispozici také pro diváky s omezeným rozpočtem. Nové televizory Philips 4101, 4201 a 5501 jsou na českém trhu k dostání od 7999 Kč. (TZ)

Philips 4101 a 4201 – kombinace kvality, užitné hodnoty a výkonu

Díky technologii Digital Crystal Clear mohou televizory série Philips 4101 a 4201 nabídnout realistické zobrazení ve Full HD bez ohledu na zdroji dat. Výsledný obraz ve vysokém rozlišení je ostrý a detailní a vyznačuje se přirozenými barvami, vynikajícím kontrastem i plynulým pohybem. Součástí všech modelů této série je dostatečné množství rozhraní a portů, které usnadňují instalaci dalších zařízení. Diváci jistě ocení také atraktivní tenký rámeček i uchycení televizoru pomocí dvou úzkých hranatých nožiček. Série 4101 a 4201 se od sebe liší pouze barevným provedením.

Philips 5501 – systém Android TV je nyní ještě dostupnější

Série Philips 5501 se systémem Android TV je určená zákazníkům poptávajícím chytrou Full HD televizi s přístupem k zajímavému obsahu, který nabízí obchod Google Play. Díky dvoujádrovému procesoru a operačnímu systému Android TV si mohou uživatelé vychutnat aplikace a hry přizpůsobené k ovládání na televizoru. Po připojení televizoru k internetu mohou také stahovat i přehrávat online volně dostupný i placený obsah. Díky výkonnému systému Pixel Plus HD přinášejí televize z modelové série Philips 5501 působivý obraz ve Full HD rozlišení. To vše v elegantním provedení s tenkým stříbrným rámečkem a nasouvacím stojanem.

Produktové fotografie ke stažení zde.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

###

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem svých vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room/

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs