TP-LINK představuje certifikovaný datový a napájecí kabel TL-AC210 pro zařízení Apple se systémem iOS

Česká republika, Praha – 27. 7. 2016 – Společnost TP-LINK, přední světový výrobce síťových produktů a příslušenství, uvedl na český trh USB kabel TL-AC210 pro dobíjení a synchronizaci přenosných zařízení Apple s rozhraním Lightning. Kabel získal certifikát MFi („Made for iOS“) společnosti Apple, který zaručuje stoprocentní kompatibilitu se zařízeními se systémem iOS. (TZ)

Vysoká kvalita, trvanlivost a bezpečnost

Dobíjecí a synchronizační kabel TP-LINK TL-AC210 je metr dlouhý a sestává z 68 pocínovaných měděných vláken s velmi nízkým odporem, a tedy minimálním poklesem napětí. Vyznačuje se vysokou odolností proti oxidaci, což zaručuje dlouhou životnost a stabilní kvalitu přenosu dat rychlostí až 30 MB/s. Vodiče jsou potažené PVC izolací a chráněné opletem, vnější plášť je z materiálu ABS. Kabel je testovaný na více než 7 000 ohybů a více než 10 000 připojení a odpojení konektoru. Zároveň je vybavený ochranou proti poškození zpětným proudem nebo přepětím.

Široká kompatibilita a certifikace

TP-LINK Lightning kabel je plně kompatibilní se všemi zařízeními značky Apple vybavenými portem typu Lightning, tedy iPad 2. generace a novější, iPhone 5
a novější, iPod nano 7. generace a iPod touch 5. a 6. generace.

Kabel nese logo MFi, které označuje oficiální licenci a schválení společností Apple. Proces testování před udělením certifikátu MFi je extrémně přísný, úspěšně jím projdou pouhá dvě procenta výrobků.

Klíčové vlastnosti:

  • Certifikát MFi – „Made for iPod“, „Made for iPhone“ a „Made for iPad“
  • Kompatibilita se všemi zařízeními Apple s konektorem Lightning
  • Praktická délka
  • Odolné provedení z materiálu ABS
  • Apple Authorization Chipset
  • Vysoce kvalitní pocínované měděné vodiče

Technická specifikace:

Hardwarové vlastnosti
Rozhraní 1x USB Port, 1x konektor typu Lightning
Hmotnost 24,1 g
Rozměry (š x h x v) 1030 x 15 x 7 mm
Kompatibilita iPhone modely:

iPhone 5

iPhone 5c iPhone 5s

iPhone 6 iPhone 6s

iPhone 6 Plus

iPhone 6s Plus
iPad modely:

iPad s displejem Retina

iPad mini iPad mini 2

iPad Air iPad Air 2

iPad mini 3

iPad mini 4
iPod modely:

iPod nano 7. generace

iPod touch 5. generace 32 GB / 64 GB

iPod touch 5. generace 16 GB

iPod touch 6. generace

 

Specifikace
Vstup 5 V / 2,4 A
Výstup 5 V / 2,4 A

 

O SPOLEČNOSTI TP-LINK

TP-LINK je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než sto zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení s tržním podílem ve výši 45,9 % (Q3 – 2015) vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci
a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-LINK zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G/4G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete na webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-LINK je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na čísle (+420) 245 008 103.
Obě služby fungují v pracovních dnech od 9.00 do 17.00.