Master of Orion vychází 25. srpna

11. srpna, 2016 — Studio WG Labs s radostí oznamuje, že kurz ke globálnímu vydání hry je nastaven a vesmírná strategie oficiálně vyjde již 25. srpna. Legendární hra je tak připravena nejen pro nové hráče, ale i pro hard-core fanoušky původní série. Poslední měsíce se Master of Orion probíjel úspěšně Early Acces obdobím, jehož nedílnou součástí byla i zpětná vazba od hráčů. Hra se formovala a vyvíjela a nabírala své finální podoby. Vše směřovalo k tomu, aby se tento 4X vesmír (eXplore, eXpand, eXterminate, eXploit) objevil ve své finální a hotové verzi. Dobývání hvězd může začít. (TZ)

„Cesta k restartu kultovní hry Master of Orion byla úžasným zážitkem a nyní jsme se všichni přiblížili k cíli naší cesty,“ říká produktový ředitel Master of Orion, Jacob Beucler. „Master of Orion je připraven na jízdu v novém věku.“

Jako dodatečný a velmi sympatický bonus získají ti, co si hru zakoupí, zdarma kopii klasické RTS z roku 1997 Total Annihilation. Získat klasický titul Chrise Taylora a Rona Gilberta není nijak složité. Stačí si hru Master of Orion propojit s novým, či stávajícím Wargaming účtem, kliknout na „Možnosti“ v hlavní nabídce a postupovat podle pokynů. Za okamžik bude real-time legenda vaše a připravena ke hraní.

Legenda Master of Orion debutovala v polovině roku 1990 a v podstatě záhy definovala celý 4X herní žánr a stanovila určité standardy pro strategické hry. WG do nové hry přináší to nejlepší z původní série a současně přichází s hratelností a zcela novou úrovní pro moderní a současné hráče. Bitvu deseti galaktických ras z původní herní řady výborně doplňují herecké legendy Mark Hamill (Star Wars), Michael Dorn (Star Trek: The Next Generation) a Alan Tudyk (Firefly), kteří ve hře propůjčili postavám své hlasy. AAA grafika, hratelnost, zcela nové pojetí, takový je Master of Orion v roce 2016.

Standardní edici pořídíte za $ 29,99 – ta nabídne všechny taktiky a strategie originální série. Sběratelská edice je k dispozici za $ 49,99 a hráčům navíc nabídne digitální art book, tři původní Master of Orion hry, soundtrack, retro-pixelovou loď a exkluzivní rasu Terran Khanate.

Obě verze Master of Orion jsou k dispozici k okamžitému stažení zde:

Pro více informací si zajděte sem…

###

O Master of Orion

Master of Orion je moderní adaptací legendární sci-fi strategie. Master of Orion je nástupcem původního předchůdce kultovního formátu “4x” strategických her – prozkoumej, expanduj, zotroč a vyhlaď. Titul zůstává věrný svému dědictví, plní slib komplikované strategie s tvrdými bitvami, diplomacií a objevováním. To vše včetně špetky zdravého humoru.

Hráči mohou očekávat nový pohled na původních 10 ras, včetně jejich rozličných stylů hry. Ve světě tisíců neustále se vyvíjejících galaxiích, stovek unikátních technologií, a desítek lodí čekajících na ostrý test bitvou se nemůže stát, že by dvě hry byli stejné.

Oficiální webová stránka:

O WG Labs

WG Labs je organizační jednotka v rámci společnosti Wargaming, která působí jako živná půda pro nové nápady a řešení. Jsme přesvědčeni, že lidem a firmám s dobrými nápady by měla být dána příležitost zazářit a nadále rozvíjet svůj talent.

WG Labs je zaměřen na testování a zavádění inovativních projektů sdílených s námi. Bude vytvářet, hodnotit a spouštět interní produkty, které jdou nad rámec paradigmatu společnosti, stejně jako podporovat externí vývojářské týmy při na tvorbě her a jejich publikování.

Zde experimentujeme s novými herními mechanikami, platformami, službami, obchodními modely a vytváříme nové produkty se studii společnosti a ve spolupráci s vývojáři třetích stran.

Wargaming spolupracuje se studii třetích stran po celém světě, vydává hry pro celou řadu platforem. Jsme přesvědčeni, že aby se dobré nápady staly skvělými, je třeba spolupráce a jsme jí otevřeni.

Chcete-li se dozvědět více o WG Labs a odeslat svůj projekt, navštivte: