Dobrodružství Revenge of Antares je novým DLC zvětšujícího se vesmíru Master of Orion

18. listopadu 2016 — Bitva o ovládnutí Orionu přináší stále nové výzvy. Již 1. prosince se Master of Orion rozšíří o zbrusu nové DLC nazvané Revenge of Antares. Na hráče čeká celá řada nových a samozřejmě i náročných úkolů. Rozšíření nabídne nejen přístup k novým civilizacím, ale také zbrusu nova vítězství a mnoho dalšího. Do obrovského galaktického světa navíc přibydou tři hratelné nové rasy Trilarianů, Gnolamů a Elerianů. Impozantní rasy vás přivedou k novým vítězným cestám a nakonec nabídnou i nadvládu nad galaxií. (TZ)

„Jsme nadšeni, že můžeme hráčům Master of Orion ukázat zbrusu nový obsah,“ řekl Jacob Baucler, Publishing Product Director hry Master of Orion. „Ocitnou se ve zcela novém prostředí, které bude naplněno novými výzvami. Setkají se s novými tvory, s nimiž se pustí do bojů, nebo naopak v nich najdou nové spojence. Nový obsah přidává do již velmi rozlehlé hry zcela nové dimenze.“

Tři z nově dostupných ras (Triliani, Gnolamové a Eleriani) si lze pořídit v jednom balíčku. Díky takto koncipovanému rozšíření lze zvětšit možnosti hráčů, jak ještě více uchopit osud své galaxie do svých rukou. Na hráče navíc čeká nehratelná rasa Antaranů a možnost větší interakce s dalšími nezávislými civilizacemi.

Co jsou zač ony nové rasy, které rozšiřují obrovský svět Master of Orion?

Vodní Trilariani jsou mírumilovnou rasou, která zcela opustila koncept války. Když se objeví nějaká velká hrozba, jsou ochotni se do lítých bitev pustit. Gnolamové jsou známi především jako výborní obchodníci. Vyhřívají se dekadentně v záři svých úspěchů a radují se z toho, k jakému bohatství je jejich zkušenosti a štěstěna dostaly. Elegantní přesto xenofobní Elariani vnášejí do hry další zajímavý aspekt. Budou obchodovat a komunikovat s jinými rasami, ale zásadně odmítají jakýkoliv negativní vliv na jejich civilizaci. Odmítání a odolnost jiných kultur z nich dělá nekompromisní nepřátele. Antarané jsou záhadnou rasou. Jejich civilizace byla geneticky vytvořena záhadnou a pradávnou rasou. Jsou to válečníci usilující o absolutní nadvládu.

Více informací o hře najdete na těchto stránkách:

###

O Master of Orion

Master of Orion je moderní adaptací legendární sci-fi strategie. Master of Orion je nástupcem původního předchůdce kultovního formátu “4x” strategických her – prozkoumej, expanduj, zotroč a vyhlaď. Titul zůstává věrný svému dědictví, plní slib komplikované strategie s tvrdými bitvami, diplomacií a objevováním. To vše včetně špetky zdravého humoru.

Hráči mohou očekávat nový pohled na původních 10 ras, včetně jejich rozličných stylů hry. Ve světě tisíců neustále se vyvíjejících galaxiích, stovek unikátních technologií, a desítek lodí čekajících na ostrý test bitvou se nemůže stát, že by dvě hry byli stejné.

Oficiální webová stránka:

http://masteroforion.eu

O WG Labs

WG Labs je organizační jednotka v rámci společnosti Wargaming, která působí jako živná půda pro nové nápady a řešení. Jsme přesvědčeni, že lidem a firmám s dobrými nápady by měla být dána příležitost zazářit a nadále rozvíjet svůj talent.

WG Labs je zaměřen na testování a zavádění inovativních projektů sdílených s námi. Bude vytvářet, hodnotit a spouštět interní produkty, které jdou nad rámec paradigmatu společnosti, stejně jako podporovat externí vývojářské týmy při na tvorbě her a jejich publikování.

Zde experimentujeme s novými herními mechanikami, platformami, službami, obchodními modely a vytváříme nové produkty se studii společnosti a ve spolupráci s vývojáři třetích stran.

Wargaming spolupracuje se studii třetích stran po celém světě, vydává hry pro celou řadu platforem. Jsme přesvědčeni, že aby se dobré nápady staly skvělými, je třeba spolupráce a jsme jí otevřeni.

Chcete-li se dozvědět více o WG Labs a odeslat svůj projekt, navštivte:

www.wglabs.com