VeeamON Forum 2016 s podporou Altronu řeší dostupnost datových center v ČR

Praha 7. 9. 2016 Společnost Altron se v letošním roce opět stala jedním z partnerů akce VeeamON Forum 2016, která se koná příští středu 14. září na pražském Žofíně. (TZ)

Společnosti Altron a Veeam Software dlouhodobě spolupracují na řešeních pro firemní zákazníky, kterým pomáhají zvyšovat dostupnost IT a cloudových služeb včetně jejich zálohování. Altron je systémovým integrátorem služeb a produktů společnosti Veeam Software do svých řešení, například mikrodatových center nebo cloudových platforem.

„Bezpečný a efektivní provoz cloudových služeb spolu s jejich zálohováním je součástí naší nabídky zákazníkům. Altron působí jako systémový integrátor, který disponuje vlastním softwarovým vývojem. Úzce spolupracujeme s našimi partnery na produktech a službách, které přinesou zákazníkům jasnou přidanou hodnotu a ochranu firemních dat. I proto se každoročně podílíme na tak významné akci, jakou je VeeamON Forum,“ řekl Zbyněk Juřena, ředitel Altron Business Solutions.

Registrace pro zákazníky a více informací o akci VeeamOn Forum je na https://go.veeam.com/veeamon-forum-czech-republic.

O skupině Altron

Společnost Altron působí na českém trhu od roku 1991. Původní portfolio zaměřené na prodej a servis záložních zdrojů a výstavbu datových center bylo v průběhu doby postupně rozšiřováno spolu s expanzí společnosti na další evropské i mimoevropské trhy a v současnosti má společnost ucelenou nabídku služeb a řešení v oblasti infrastruktury datových center včetně mobilních DC, mikrodatových center, konzultačních služeb a komplexní správy datových center. Díky více než 2 000 instalacím datových center s rozlohou přes 700 000 m2 ve dvaceti zemích světa a profesionálnímu týmu 250 kvalifikovaných a plně certifikovaných profesionálů je Altron, spolehlivým partnerem firemních zákazníků od telekomunikací, přes výrobu a služby až po instituce veřejné správy.

Altron také poskytuje zákazníkům profesionální ICT řešení a služby jako jsou systémová integrace, cloudová řešení, firemní mobilita, vývoj aplikací na zakázku, implementaci a provoz podnikového softwaru a byznys aplikací včetně moderních řešení z oblasti Internetu věcí a infrastruktury pro chytrá města.

Altron je také aktivní v rámci společenské odpovědnosti a je držitelem řady standardů a certifikací jako je ISO 14001:2004, ISO 20000: 2005, ISO 27001:2005, ISO 18001:2007 a ISO 9001:2008. Společnost je členem organizací U. S. Green Building Council a disponuje odborníky s mezinárodními certifikacemi, jako jsou Uptime Institute AccreditedTier Designer a Specialist.

Více informací o nabídce služeb a řešení na www.altron.net.

Sledujte nás na Twitteru: @Altron_Group