SpyLogger Mail Plus: počítač zcela pod kontrolou

SpySho24.cz uvádí na český trh softwarový USB keylogger, nástroj pro monitoring a kontrolu činností na počítačích, který umí mnohem víc než pouhý záznam stisku kláves (TZ)

Praha 15. 9. 2016 – Počítače se v současné době staly neodmyslitelnou součástí jak soukromého, tak i pracovního života. Internet je nezbytným nástrojem pro vyhledávání informací, ke komunikaci, práci i zábavě. Stal se také velkou hrozbou pro neuvědomělé uživatele, zejména pro děti, a také nekonečným prostorem pro podvodníky všeho druhu. Proto se na trhu objevily četné nástroje, které umožňují monitorovat a kontrolovat činnost dítěte či zaměstnance na počítači. Jedním z nich je keylogger – SpyLogger v české verzi.

Spylogger Mail Plus je pokročilý, profesionální nástroj, který umožňuje plně kontrolovat počítač. Zcela diskrétně sleduje aktivity uživatele počítače. Kombinuje výhody hardwarových a softwarových keyloggerů – registrovány a ukládány jsou všechna stisknutí kláves, spouštěné aplikace, snímky obrazovky (screenshoty) umožňují kontrolovat, co bylo zobrazeno na monitoru. Díky funkci nahrávání zvuků lze sledovat obsah rozhovorů prováděných pomocí internetových komunikátorů a nahrávat hlasy v blízkosti počítače.

Důležitou vlastností je možnost prohlížet si nahraná data na libovolném počítači (včetně toho monitorovaného) s využitím libovolného grafického internetového prohlížeče a textového editoru (stačí standardní programy systému Windows).

Snadná instalace

Po zapojení zařízení do USB portu počítače stačí spustit program sloužící k ovládání zařízení. Instalace a nastavení programu trvá maximálně 30 sekund. Tento program umožňuje snadno a rychle nainstalovat a nastavit keylogger (např. jak často mají být prováděny snímky obrazovky), nastavit parametry e-mailového účtu, na který mají být odesílána shromážděná data a dále stahovat data shromážděná zařízením SpyLogger®

Cena a dostupnost:

Zařízení je dodáváno na flash disk s kapacitou až 8GB, což statisticky umožňuje shromáždit data za 200-240 dní při doporučeném nastavení. Funguje také jako obyčejná paměť. SpyLogger Mail Plus je k dostání prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 4 450 Kč včetně DPH. Licence je poskytována pouze jedné osobě. USB keylogger lze používat na libovolném počtu počítačů, avšak používat jej smí pouze majitel licence.

Technické specifikace a služby

Monitorování

Verze Mail – po nainstalování nevyžaduje přímý přístup ke sledovanému počítači! Jedná se o vzdálené monitorování PC – automatické odesílání nahraných dat na nastavenou e-mailovou adresu. Zároveň lze data tradičně stahovat do zařízení pomocí menu, které je k dispozici po zapojení zařízení do USB portu.

Ukládání informací o spouštěných aplikacích, navštívených internetových stránkách, údajích zadávaných do formulářů na www stránkách. Registruje přesný čas monitorovaných událostí.

Záznam stisku kláves

Registrace a ukládání všeho, co bylo napsáno na klávesnici – keylogger ve formátu HTML. Podpora české národní klávesnice – diakritiky.

Snímky obrazovky

Pravidelné provádění snímků obrazovky v nastaveném časovém sledu umožňuje přesně zjistit, jakým způsobem byl počítač používán, díky čemuž lze mj.: kompletní náhled do komunikátorů typu ICQ, Skype chat a e-mail, zobrazení informací ze sociálních portálů, jako jsou např.: Spolužáci.cz, Facebook apod., monitorování historie navštívených internetových stránek.

Klíčová slova

Pokaždé, když bude zadáno klíčové slovo, program provede snímek obrazovky.

Nahrávání

Nahrávání hlasových hovorů prováděných pomocí internetových komunikátorů, jako jsou např.: Skype, ICQ apod. Odposlech okolí počítače – nahrávání okolních zvuků pomocí mikrofonu v počítači.

Monitoring událostí

Sledování činností, které byly spojeny se soubory a adresáři na pevném disku a flash pamětí (pendrive, CD/DVD). Díky tomu vidíte, jaké soubory byly prohlíženy.

Diskrétní činnost

Zařízení není detekováno antivirovým softwarem.

Činnost SpyLoggera je pro uživatele počítače neviditelná, je zaručena plná diskrétnost. Zařízení není označeno logem, vypadá jako obyčejná USB paměť.

Podpora Windows

Podpora systémů Microsoft Windows: XP, 2000, 2003, Vista, 7, 8, 10 v 32 a 64 bitových verzích. Nejsou vyžadována práva administrátora – monitorování libovolného účtu v počítači.

Firma Spy Shop působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.