Nová herní myš SteelSeries Rival 500 pro MMO/MOBA hry

Chicago 19. 9. 2016 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh revoluční vícetlačítkovou herní myš Rival 500. Je navržena s důrazem na efektivitu, přesnost a výkon v MMO/MOBA herních titulech a nabízí unikátně umístěná tlačítka okolo palce včetně spínačů, které se aktivují pohybem prstu směrem dolů. (TZ)

„SteelSeries Rival 500 je první vícetlačítkovou herní myší vyvinutou pro maximální efektivitu při hraní a zároveň zachovávající maximální hráčův komfort v pohybu,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Navrhli jsme MMO/MOBA myš, která přesně padne do ruky, splňuje účel vícetlačítkové myši a neomezuje pohodlí.“

Intuitivní design

SteelSeries Rival 500 přepracovává tradiční layout tlačítek umístěných nepřehledně v mřížce a začleňuje je do míst přirozenějšího pohybu ruky, resp. palce. Toto nové rozložení jednotlivých individuálně programovatelných bočních kláves přináší vyšší jistotu a přesnost při jejich lokalizaci. Jednoduchost a inovativní přístup umocňují také nové spínače umístěné na spodní hraně myši, které se aktivují prostým pohybem palce „švihnutím“ dolů. Tyto „flick-down“ tlačítka lze zamknout přepínačem na spodu myši, který způsobí jejich znehybnění.

Hmatová zpětná vazba

Myš disponuje i speciální vestavěnou technologií hmatové zpětné vazby. Jejím prostřednictvím si mohou hráči libovolně přizpůsobit nastavení a ve hře „cítit“ a rychle reagovat na jemné impulsy upozorňující na prázdný zásobník, nízkou hodnotu zdraví nebo jakékoli jiné důležité situace.

Individuální konfigurace

SteelSeries Rival 500 je vybavena nejpokročilejším senzorem současnosti PixArt 3360 s citlivostí až 16 000 CPI. Rozlišení lze snadno nastavit prostřednictvím dodávaného softwaru SteelSeries Engine. Dostupné je také programování vlastních funkcí na jednotlivé klávesy, světelné efekty a již zmíněná intenzita a typ vibrací hmatové zpětné vazby.

Díky vyztuženým tlačítkům rovnoměrně rozdělujícím sílu každého kliknutí nabízí Rival 500 extrémní životnost 30 milionů kliknutí. Jistější pocit stisku tlačítka pak umocňuje i zcela nový design.

Herní myš SteelSeries Rival 500 pro MMO/MOBA tituly je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 89,99 euro s DPH.

Pro více informací navštivte https://steelseries.com/

 

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.