CZECH NEWS CENTER a.s. představí nový zpravodajský portál

Nový zpravodajský projekt CNC je spojen s velkou ambicí. Na současný český mediální trh přinese seriózní žurnalistiku, nezávislost a nepovrchnost. Jde mu o obsah zbavený balastu a ideologie. Od zbytku trhu se bude odlišovat nejen obsahovou stránkou, která se zaměří na Česko a částečně i na zbytek globalizovaného světa, ale i vizuální podobou. V obou případech půjde „proti proudu“ současných mainstreamových internetových portálů s důrazem na kvalitu obsahu. Zařadit se chce mezi nejdůležitější zpravodajské portály u nás a být zdrojem kvalitních a relevantních informací. (TZ)

Mediální dům CNC dlouhodobě posiluje své postavení na českém internetu. Dle dat NetMonitoru je jeho pozice mezi TOP 3 nejsilnějšími internetovými hráči v počtu zobrazení stránek – 374 000 000 PV za měsíc. V měsíčním počtu RU obsadilo CNC 4. místo se 4 268 000 reálných uživatelů (RU). Nový zpravodajský portál bude tento trend nadále rozvíjet.

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius, Fusion, BEAST, Červenec 2016

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR, a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.