Deník E15 představuje nový brand E15 meetings & business

Se začátkem podzimu startuje deník E15 projekt pravidelných eventů a konferencí s významnými hosty pod značkou E15 meetings & business. (TZ)

E15 v září zahájí pořádání pravidelných akcí nejen pro lidi z byznysu. Pod novým brandem E15 meetings & business se 27. září jako první uskuteční Snídaně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, kde budou s předsedou vlády debatovat o aktuálních problémech hosté z byznysu, ekonomiky a politiky. Čtenáři E15 mohou sledovat videopřenos v reálném čase na webu E15.cz. Snídaně s premiérem začíná zítra v 9:30.

Následovat bude konference „Co s prachama“, která se uskuteční 6. října. Více informací získáte na www.cosprachama.cz . Na konci listopadu, přesně 29., proběhne další z řady konferencí s podtitulem „Až na vrchol“, vstupenky a program na www.aznavrchol.cz .  

Pod značkou E15 meetings & business se připravuje pro rok 2017 řada dalších byznysových konferencí, kulatých stolů i společenských akcí. 

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a Mobilmania.cz.