Časopis Maminka spouští soutěž MAMINKA ROKU 2018

Lifestylový časopis pro těhotné ženy a maminky přichystal pro všechny své čtenářky unikátní projekt – soutěž MAMINKA ROKU 2018, která startuje právě dnes. Do soutěže se mohou maminky přihlásit samy nebo je může nominovat jejich okolí. Projekt MAMINKA ROKU 2018 bude se čtenářkami v časopise i na webu maminka.cz až do velkého finále, které se bude konat na konci listopadu.

Není to žádná soutěž krásy,“ vysvětluje šéfredaktorka Alice Rossi. „Jde nám o životní příběhy maminek, které mohou inspirovat ty další.“ Soutěží se v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka, titul Maminka roku si odnese soutěžící s nejvyšším počtem všech hlasů. Ve hře je kromě hodnotných cen také úzká spolupráce budoucí vítězky se samotným časopisem.

Soutěž bude mít několik kol. Samotné finále se uskuteční na konci listopadu, tam se ocení vítězky jednotlivých kategorií a vyhlásí se MAMINKA ROKU 2018. „Nejraději bych cenu dala všem maminkám,“ uzavírá šéfredaktorka. „Každá je totiž ta nej!

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 30. května 2018. Veškeré informace pro soutěžící jsou k dispozici na maminka-roku.cz.

Projekt bude podpořen rozhlasovými spoty, outdoorovou reklamou, online komunikací a tištěnou inzercí ve vybraných periodikách vydavatele. Soutěž vzniká ve spolupráci s významnými partnery a inzertními zadavateli.

Časopis Maminka se zaměřuje jak na období těhotenství ženy a kojeneckého věku dítěte, tak i na fyzický a psychický vývoj každého dítěte až do předškolního věku. Díky tomu, že mezi jeho spolupracovníky patří renomovaní odborníci z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie či psychologie, přináší svým čtenářkám vždy stoprocentně důvěryhodné informace ze všech oblastí, které se založení rodiny a následné výchovy dětí týkají. Maminka ovšem není jen o dětech, věnuje se také ženské kráse, psychologii a rodinným vztahům.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.

 

Reklamy