Televizor Philips 5231 v sobě kombinuje TV, monitor a výkonný Bluetooth speaker

Praha, 6. října 2016 – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, představila Full HD televizor 24PFS5231. Jedná se o bílý 24palcový televizor v moderním čistém stylu, jehož součástí je stojan se zabudovaným Bluetooth reproduktorem, který se může pochlubit výstupním výkonem 16 W. Hodí se jako druhá obrazovka a zároveň reproduktor do kuchyně, dětského pokoje, chaty nebo jako monitor k počítači s ohromujícím zvukem. (TZ)

Zabudovaný reproduktor je vhodný pro přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo počítače, tak i pro zprostředkování kvalitního zvuku při sledování televizních pořadů a filmů přímo z televizoru. Zvukový systém tvoří 2 středovýškové reproduktory a jeden basový namířený směrem dolů pro ještě hlubší basové tóny. Za svůj unikátní design získal televizor ocenění Red Dot pro rok 2016. Porota brala při udílení ceny v úvahu jeho moderní zpracování a rozličné možnosti využití.

I přes své malé rozměry zaujme série 5231 vynikající kvalitou obrazu i zvuku. Díky dvěma HDMI vstupům, integrovanou konektivitou Easylink a USB portem je Philips TV 24PFS5231 ideální volbou pro každého, kdo chce malou, skvěle vypadající multifunkční obrazovku s výkonným reproduktorem schopnou přehrát hudbu i videa z jakéhokoli zdroje. Tento lehký přenosný televizor využijete v kuchyni při vaření, na terase při odpočinku nebo kdekoli na chatě. Doporučená maloobchodní cena je 7 490 Kč.

Fotografie ke stažení zde: https://1drv.ms/f/s!AtGcFc5GatnaiBaE13i8k-d6j15g

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

 

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room/

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate  
Instagram: https://instagram.com/philipstvs